Codzienne rozważania_17.07.11

Chip Brogden

Zdolność nasza jest z Boga” (2Kor. 3:5).

Jak On to zrobi? Jak Pan zademonstruje  to, że Jego Życie wystarcza, aby wszystko zrobić zamiast ciebie? Cóż, następnym razem gdy poczujesz, że opanowanie wyrywa ci się spod kontroli, gdy ktoś, na kogo gniewasz się, denerwuje cię, kiedy nie wszystko idzie jak należy bądź czujesz pokuszenie, aby zrezygnować, postanów, że zamiast reagować tak jak zwykle to robisz, zaufasz Jego Życiu, cofnij się i po prostu obserwuj, co się dzieje.

Jeśli jesteś chrześcijaninem, Życie jest tutaj, musi tylko zostać pobudzone do działania. To, co nazywamy pokuszeniami, próbami, doświadczeniami to środki przez które Bóg chce pobudzić Życie, które umieścił  w tobie! Jakże inaczej moglibyśmy radować się w naszych nieszczęściach? Jak inaczej moglibyśmy uważać za radość, gdy popadamy w tak liczne pokuszenia i próby wiary? Mówiąc po ludzku to niemożliwe! Lecz to, co niemożliwe u człowieka, możliwe jest u Boga i z łatwością osiągalne, gdy ufamy, że Jego Życie wykona to, czego my nie możemy zrobić.

 – – – – – – – –

  Share your comments: http://InfiniteSupply.Org/july17

©2011 InfiniteSupply.Org   Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi. Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi.


раскрутка

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.