Codzienne rozważania_16.07.11

Chip Brogden

Ja jestem Droga” (Jn 14:6)

Za czym staje Bóg? Czego od nas oczekuje? Po pierwsze i przede wszystkim, Pan pragnie ludzie, którzy będą ukształtowani na podobieństwo Jego Syna, aby mogli demonstrować pierwszeństwo Chrystusa we wszystkim. Jak jednak zdobywa takich ludzi dla Siebie? Pierwszym krokiem jest objawienie nam Swego Syna. To jest wąska brama. Nie możemy zacząć iść po tej wąskiej drodze dopóki nie wejdziemy przez wąską bramę.

Po wejściu przez tą bramę, Pan zaczyna zmieniać nas od wewnątrz na zewnątrz i to jest Chrystus wyrażający Siebie wśród nas. „Nie ja, lecz Chrystus”. To jest wąska droga; droga, którą nazywamy uczniostwem. Ona gdzieś prowadzi, nie jest po to, aby na niej spokojnie stać; ma swoje przeznaczenie. Dokąd prowadzi? Jaki jest jej Koniec? Chrystus jako Wszystko we Wszystkim. To jest Koniec. Wszystko razem współdziała w dojściu do tego nadrzędnego celu, Jego Celu.

 – – – – – – – – – – – – –

Share your comments: http://InfiniteSupply.Org/july16

©2011 InfiniteSupply.Org  Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi. Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi.

поисковая оптимизация сайта как

[Głosów: 2   Average: 5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.