Codzienne rozważania_24.03.2014_kociki

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

Nie bój się, bom Ja z tobą, nie lękaj się, bom Ja Bogiem twoim! Wzmocnię cię, a dam ci pomoc, podeprę cię prawicą sprawiedliwości swojej” (Iz 41:10).

Cudem jest to, że spora część dzieciaków z mojego dawnego sąsiedztwa dożyła dorosłego wieku, a to dlatego, że za namową innych dzieciaków, dokonywaliśmy wielu różnych śmiercionośnych, kaskaderskich wyczynów. Gdybyśmy nie podjęli wyzwania nazywano nas „tchórzliwymi kociakami” (slang, dosł.: fraidy cat). Nacisk rówieśników jest szczególnie silnym źródłem motywacji. Niestety, najczęściej, zamiast zachęcać do duchowej doskonałości, jest wykorzystywany w negatywny sposób.

Wers przeznaczony na dziś jest pierwszym, którego nauczyłem się na pamięć i który był ze mną poprzez moje wszystkie ciężkie życiowe próby. Jedną z rzeczy, których nauczyłem się z niego jest to, że nie muszę obawiać się niczego, co mnie czeka w przyszłości. Wiele z tego, co mnie w życiu spotkało nie było przyjemne, a raczej ciężkie i pierwszą myślą było, aby uniknąć, lecz…. nie było drogi wyjścia. Musiałem znieść i wytrwać.

Chcę tutaj zaświadczyć o wierności mojego drogocennego Pana i Jego niezawodnego Słowa. Ktoś napisał: „Bóg powiedział to, ja uwierzyłem w to, i mi zupełnie wystarcza!” Odkryłem, że jest to również powtarzającą się stale prawdą w moim przypadku.

Zachęcam was do tego, aby wziąć do serca obietnicę tego wersu. Nie musisz się obawiać, ponieważ Bóg obiecał, że będzie z tobą i nigdy cię nie porzuci. Nie pozwalaj sobie na depresję – On da ci Swoją siłę i podtrzyma cię potężną mocą Swej prawicy.

Człowieku! To mi zupełnie wystarcza!!!

Niech was Bóg błogosławi obficie, gdy wy błogosławicie innych słowem i czynem!

– – Pastor Cecil

как продвигать сайт в поисковых системах

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.