Codzienne rozważania_28.07.11

Chip Brogden

Rzekł Piłat do Niego: Czym jest prawda?” (Jn 18:38)

Często nie jesteśmy przygotowani na Prawdę i dlatego Prawda jest nam objawiania progresywnie. Musimy „wzrastać w Niego”, ponieważ inaczej nie bylibyśmy w stanie jej znieść. Nawet niewielka dawka Prawdy, którą otrzymujemy wstrząsa naszymi najgłębszymi fundamentami. Musimy zgadzać się na życie w niepewności i bólu jaki ta Prawda przynosi. Jeśli jednak przyjmiemy Prawdę, i całkowicie się jej oddamy to ona zaczyna nas zmieniać. Zaczniemy być jej podporządkowywani i staje się wtedy mniej bolesna.

Jestem przekonany o tym, że jeśli odmawiamy przyjęcia Prawdy, którą otrzymaliśmy to ostatecznie stracimy ją. To dlatego niektórzy wzrastają duchowo, a inni nie. Nawet jeśli oni uznają tą samą Prawdę, mogę nie chcieć przyjąć konsekwencji jaką jest przemiana dokonywana przez tą prawdę, więc nawet ta niewielka ilość, którą mają staje się martwą manną.

———-

Share your comments: http://InfiniteSupply.Org/july28

©2011 InfiniteSupply.Org   Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi. Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi.новости раскрутки сайтов

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.