Czy na otrzymanie uzdrowienia muszę czekać na specjalne nabożeństwo z uzdrawianiem?

Young Steve

Nie. Możesz otrzymać uzdrowienie w dowolnym czasie, przez to, że uwierzysz, że otrzymujesz je od Boga, gdy się modlisz. Bóg już ci je zapewnił i on jest stale dostępne. To jak z narodzeniem na nowo. Nie musisz czekać na ewangelizacyjną usługę, aby zostać zbawionym i, podobnie, nie musisz czekać na szczególne nabożeństwo, aby zostać uzdrowionym.

Zostałem zbawiony sam, w sypialni, ponieważ ktoś mi powiedział w jaki sposób mogę zostać zbawiony. Nie musiałem czekać na specjalne zgromadzenie. Podobnie, gdy już wiesz, jak dostać uzdrowienie, możesz otrzymać je w każdej chwili i nie czekać na specjalne nabożeństwo. Czy nie byłoby to próżniactwo, gdybyś cierpiał na ból głowy i musiał z tym poczekać na specjalne zgromadzenie z uzdrowieniem, aby się go pozbyć? Nie musisz czekać ani minuty? Możesz otrzymać swoje uzdrowienie od Boga od razu.

Czasami łatwiej jest, szczególnie w przypadkach poważniejszych chorób, otrzymać uzdrowienie w czasie zgromadzenia z powodu obecnego namaszczenia do wkładania rąk na chorych, „dary uzdrowień” funkcjonują, często na takim zgromadzeniu Bóg „wyjdzie ci naprzeciw” jeśli nie masz pełnej wiary.

Nigdy nie wstydź się wychodzić do przodu w czasie zgromadzenia, gdy jesteś chory. Mówię to w szczególności do usługujący, którzy to czytają! Nie daj się złapać w pułapkę myślenia o tym, co inni ludzie pomyślą. Nie pozwól diabłu, aby okradł cię z błogosławieństwa przez wmawianie ci kłamstw na temat tego, że ludzie pomyślą, że nie jesteś mężem wiary (nawet jeśli głosisz wiarę), jeśli wylądujesz w kolejce do modlitwy o uzdrowienie. Czy nie jest to lepsze niż pozostanie chorym i poświadczenie, że i tak nie jesteś mężem wiary? Głoszę wiarę, lecz sam stawałem wielokrotnie do modlitwy o uzdrowienie. W takich warunkach jest po prostu łatwiej otrzymać uzdrowienie, jeśli więc masz taką możliwość, to skorzystaj z niej!

сайта

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.