Homoseksualizm to zaburzenie twierdzi hiszpański psychiatra

Oryg.: http://www.lifesitenews.com/ldn/2008/may/08050110.html
Matthew Cullinan Hoffman


Rojas

Sławny psychiatra mówi, że homoseksualizm jest zaburzeniem i może być leczony.
Badania mówią, że jest 70-80% szans na to, żeby dziecko zaadoptowane przez homoseksualistów rozwinęło te same skłonności


BUENOS AIRES, 1 maja 2008 (LifeSiteNews.com)
– Sławny hiszpański psychiatra Enrique Rojas w wygłoszonej wczoraj mowie w Buenos Aires ogłosił, że homoseksualizm jest „klinicznym procesem, który posiada etiologię, patogenezę, proces leczenia i lekarstwo”.

Jak przekazuje hiszpańska agencja informacyjna, „Terra”, mówiąc na Międzynarodowych Targach Książki w Buens Aires o swojej książce „Goodbye,
Depression” Rojas , scharakteryzował homoseksualną orientację jako raczej „zaburzenie” niż chorobę i stwierdził, że jego zdaniem 95% przypadków jest wywoływanych czynnikami środowiskowymi.

Zaburzenie to, zgodnie z przekonaniami Rojas, jest wynikiem braku ojca, nadmiernie troskliwej matki lub seksualnego wykorzystania w dzieciństwie.

Rojas uderzył w ruch homoseksualistów za promowanie rozwijania się homoseksualnych skłonności u młodych ludzi, a w szczególności potępił praktykę dopuszczającą do adopcji dzieci przez homoseksualne pary.

Dziecko jest już teraz deprawowane „w normalnym środowisku, gdzie heteroseksualność jest standardem – mówi. – Heteroseksualność jest normalnym, naturalnym stanem ludzkich istot.”

Zgodnie wynikami badań przeprowadzonych w USA, Kanadzie i Nowej Zelandii istnieje 70-80% prawdopodobieństwo, że dziecko zaadoptowane przez homoseksualistów roziwnie te same skłonności, mówi Rojas.

Rojas jest autorem różnych ksiazek z dziedziny psychologii, w tym: „Who Are You?”, „The Light Man” oraz „Remedies for Coldness”.

topod

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.