Jesteś wyrazem Żyjącego Boga

Bóg wie, że czas jest właściwy, abyś żył bez strachu!

Dr Undrai Fizer

__________________________________________________

Jesteś wyrazem Żyjącego Boga. Jesteś bezpośrednim produktem ubocznym i stworzeniem,  które składa się z Jego Boskiego Zamiaru i Boskiej Natury. Masz władzę  (dosł. „Dominium” – przyp.tłum.) we krwi. Twórcze Możliwości są w tobie, jesteś „więcej niż zwykłym pozytywnym myśleniem” – masz  umysł Samego Chrystusa. Tak więc, masz mentalność i świadomość Potencjału i Możliwości wszystkiego, po prostu dlatego, że Bóg  współdziała we wszystkim ku dobremu z tymi, którzy Boga miłują, to jest z tymi, którzy według postanowienia jego są powołani!.

Nie bój  się swojej władzy, nie jest pychą chodzić w Dominium, nie jest arogancją  życie w rzeczywistości, w której nie ma porażki. Być niepokonanym  nie znaczy, że jesteś bez życia, emocji i nie czujesz bólu. Oznacza  po prostu, że nie pozwalasz, aby te elementy życia dominowały nad/, determinowały,  określały Cele i Zasady Królestwa, które jest wbudowane do twojego wewnętrznego człowieka.

Zdecyduj się  trwać na swoim Boskim Kursie. Zdecyduj się żyć skupiony na Celu, wiedząc,  że narodziłeś się po to, aby „wkrótce odzwierciedlić Boską Naturę, Której jesteś potomstwem!”

==================================

„Inwestycją konieczną jako depozyt na Niewiarygodne Znaczenie Boże, jest twoje życie”.

The investment needed for deposit into the Incredibly Significant of God, is one’s lifetime.”

Dr.Undrai Fizer, The Kairos Letters

www.fizer.org www.kairoslife.com

поисковая оптимизация сайта раскрутка поисковики

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *