Kenia pomoc ubogim

Wspieram w miarę możliwości pastora i jego działalność w tamtym rejonie świata (więcej TUTAJ .), ale ogromną pomocą byłoby (stałby się wtedy samodzielny), gdyby udało się zakupić urządzenie do mielenia, co pozwoliłoby na uruchomienie własnej działalności i zarabianie na potrzeby własne i służby. Poniżej 2 zdjęci, jak to 'urządzenie’ wygląda. Potrzeba ok. 3000 zl.

Poniżej kilka zdjęć z przebudzeniowych spotkań w okresie Wielkanocy tego roku. Niektóre wdowy i dzieci przeżyły wraz ze świętymi wspaniałe przebudzenie tym czasie.

Gdy odwiedziliśmy te kochane sieroty, nie można było się powstrzymać od łez z powodu sytuacji, w jakiej je zastaliśmy: nie jedli posiłku od 3 dni. Suche oczy i usta, puste żołądki. Lecz, dzięki Bogu, który zawsze jest na czas i odpowiada na modlitwy, co dowiodły uśmiechy na ich twarzach, gdy nas zobaczyli i wiedzieli, że przywieźliśmy im żywność. Głośno krzyczeli Bogu dziękując i chwaląc Boga za to, że o nich pamiętał w taki czas. Ponieważ potrzeba jest ogromna ta ilość żywności, którą dostarczyliśmy nie była wystarczająca, a jest ich wielu. W naszych sierocińcach opiekujemy się 500 sierotami i 300 wdowami (niektóre z nich mają swoją żywność), dajemy im żywność, a utrzymanie 300 sierot i 30 wdów wynosi 550$ tygodniowo. Prosimy o modlitwę, aby Bóg otworzył drzwi dla nas, aby te potrzeby mogły być zaspokojone, wiemy, że Bóg stworzył je w jakimś celu i to powoduje, że nie zadajemy Bogu pytań dlaczego sprowadził ich na ten świat i umieścił w takiej sytuacji.

W miłości Jezusa

Brat Moses

(Zdjęcie można powiększyć, klikając na nie.)

 

Zdjęcia z chrztu, oraz chwili przekazywania żywności sierotom i ich opiekunom

 

Usługa wielkanocna pastora Mosesa

 

 Pasto Moses

 

 Usługiwanie w mocy Ducha Świętego

 

Wdowy tańczące z radości na przybycie grupy pastora Mosesa

виды продвижения сайтов

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.