Klepsydra tej godziny

Stephen Hanson

10 maja 2011, rano

„On, odpowiadając, rzekł im: Gdy nastanie wieczór, mówicie: Będzie pogoda, bo się niebo czerwieni; a rano: Dziś będzie niepogoda, bo się niebo czerwieni i jest zachmurzone. Oblicze nieba umiecie rozpoznawać, a znamion czasów nie potraficie? Ród zły i cudzołożny domaga się znaku, ale znak nie będzie mu dany, chyba tylko znak Jonasza: (Mt. 2-4).

(Duch Pański pokazał mi zegar, którego wskazówki poruszały się bardzo szybko. Kręciły się w kółko, szybko przebiegając godziny, aż w końcu czas zaczął zwalniać. Wskazówki zatrzymały się na godzinie 11:00, ale cała reszta zegara była zamazana, ciemna. Zostały widoczne tylko wskazówki pokazująca na godzinę 11:00. Ten czas został podświetlony i wizja znikła.

Następnie pokazano mi klepsydrę, w której piasek powoli przesypywał się na dół. Ziarnka piasku docierały do miejsca, w którym każde było dobrze oświetlone i stawały się podobne do klejnotów. Większość z nich, o ile nie wszystkie, spadały teraz przez to miejsce na dół. Pozostało ich już niewiele i były „podobne do klejnotów”. Te ostatnie jeszcze pozostające ziarenka piasku przyjęły teraz wygląd bardzo czystego złota. Wydawało się, że to złoto świeciło jak słońce i miało piękny wygląd. Każde z tych ziarenek-minut spadało powoli do dolnego naczynia klepsydry, a piasek znajdujący się na dole wyglądał teraz jak płynne złoto.)

„Powiadam wam, moi ludzie, że czas płynie teraz bardzo szybko. Wskazówki poruszają się odliczając kolejne godziny. Powiadam wam, moi ludzie, że ostatni pozostający jeszcze czas na tej ziemi zaczyna przesypywać się przez klepsydrę. Te wydarzenia są jak szczere złoto, ponieważ one pokażą wam gdzie jest wasz „skarb”.

W ciągu ostatnich 25 lat czas rzeczywiście przyspieszył do bardzo szybkiego tempa. Te tragedie, które uderzyły w nas kraj (USA -przyp.tłum.) znaczą pewien szczególny fragment „czasu”, jak wtedy, gdy 9/11 wybuchł na waszych ekranach. Siła uderzenia trzęsienia ziemi w Japonii również naznaczyła czas na zegarze. Te godziny i chwile zaznaczyły mój proroczy czas i spadają jak „klejnoty” na moją część wieczności. Będą jeszcze inne wydarzenia w drugiej połowie tego roku, które będą również zaznaczone jako „klejnoty”. One same nie są „klejnotami”, dlatego że są piękne, lecz dlatego, że stanowią drogowskazy na drodze. Jeśli ludzie będą widzieć je w ten sposób, wtedy będą one stanowić dla nich „klejnoty” mądrości.

Uczcie się czytać te znaki, uczcie się rozpoznawać czas, w którym żyjecie teraz. Rozwijajcie relacje ze mną, co pozwoli wam widzieć w tych znakach Mnie. Żyjcie jako mędrcy w ciemnym wieku. Wykorzystujcie czas, który macie, ponieważ reszta piasku powoli przesypuje się”.

 

Stephen Hanson

 продвижение

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 2.3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.