Krucjata ewangelizacyjna w Nairobi, Kenia

2

Witajcie

Nasze serca i ciała kwitną zdrowiem i szczęściem, radością niewysłowioną, którą wywołuje wspaniała ręka Pańska, która okazała się w czasie krucjaty w Nyayo w Nairobi. Nie jestem wstanie przekazać zwięzłego podsumowania cudownego spotkania z Bogiem w Nairobi. Zostałem zanurzony w medytacji Bożej wspaniałości i mocy, które zostały okazane w Jego słowie w czasie spędzonym w Nairobi. Poniżej skreślone pokrótce sprawozdanie z tego, czego Ojciec dokonał tam.

Wzięło udział około 2000 uczestników, trudno byłoby mi opisać wszystko, co się zdarzyło. Bóg w cudowny sposób nawiedził Swój lud z niezaprzeczalną mocą nie do odparcia. Miały miejsce cuda potwierdzające autentyczność Jego mówionego słowa. Nieuleczalne choroby były uzdrawianie, cztery kobiety zostały cudownie dotknięte przez Boga, ich niepłodne łona zostały dotknięte, świadczyły o uczuciu ciepła, które było obecne i paliło ich wnętrza, usuwając wszelkie komplikacje. Składano świadectwa o uzdrowieniu z wrzodów żołądka, z raka, było około 30 osób, których rodziny były rozbite, lecz Bóg je odnowił. Duch strachu, poczucia winy, potępienia, odrzucenia i niepokoju, które trzymały w niewoli ludzi Bożych były łamane. Około 150 ludzi przyjęło Chrystusa jako swego Zbawiciela. Nastąpiło ogromne przebudzenie i przemiana przywódców i starszych kościołów w Nairobi, postanowili z odnowioną żarliwością, pasją służyć Bogu.

Prawdę mówiąc, trudno mi jest przekazać pełne sprawozdanie z tego, co Bóg robi, ponieważ każdego dnia otrzymujemy nowe odkrycia tego, co zrobił i robi. Mogę tylko powiedzieć: „CHWAŁA BOGU!” za to, że wyposażył nas w niezmierzone błogosławieństwa Jego Ducha. Były to Dzieje Ducha. Modlę się, aby Bóg uzdolnił nas jeszcze bardziej do tego, abyśmy wypełnić to, co zostało powierzone naszym sercom.

Brat Moses

12

6

5

two muslims who received Christ, after being preached about Christ.

Dwaj byli muzułmanie, którzy przyjęli Chrystusa

Happy family who accepted new life in Christ.

Szczęśliwa rodzina, której wszyscy członkowie przyjęli Chrystusa

Działalność charytatywna

Dom zniszczony przez powódź i dziecko bawiące się w pobliżu

Dom zniszczony przez powódź i dziecko bawiące się w pobliżu

4

Rozdawanie żywności w Luyekhe Church

3

Pastor Moses dzieli się Słowem ze starszym mężczyzną. W magazynie żywności

поисковая оптимизация сео

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.