Kto posiada odpowiedzi?

Otóż w tym nie masz słuszności, mówię ci; Bóg bowiem jest większy niż człowiek. Po cóż spierałeś się z nim, że na żadne twoje słowa nie odpowiada? Wszak Bóg przemawia raz i drugi, lecz na to się nie zważa. Hiob 33,12-14

„Cóż jest w zasięgu waszego ducha czego Ja nie mogę się dotknąć? Jakiego zranienia lub przenikliwego wspomnienia nie uleczę? Kiedy macie ubytek lub problem z zębem, idziecie do dentysty. Gdy spotyka was choroba ciała, odwiedzacie doktora. Dlaczego nie mielibyście przyjść do Mnie z rzeczami, które dotyczą waszego ducha? Chodzicie do wszelkiego rodzaju profesjonalistów na ziemi, aby rozwiązywać swoje problemy. Czy Ja nie jestem profesjonalistą?
Czy Ja nie znam wszystkiego, co zostało w was stworzone? Ja spowodowałem, że człowiek zaistniał. Ja tchnąłem w niego życie i wtedy on się narodził. Ja ustanowiłem gwiazdy na niebie. Ja stworzyłem noc i dzień. Co mogłoby być powodem, abyście do Mnie nie przychodzili?

Powiadam wam, iż wielu przyjdzie do Mnie w godzinie, która nastąpi. Ponieważ, gdy ziemia zacznie obracać się w bólach rodzenia, nie będzie nikogo innego do kogo moglibyście pójść. Kiedy system finansowy waszego rządu upadnie, wasi eksperci finansowi nie będą mieli żadnych odpowiedzi.
Kiedy huragany ciągle będą uderzać na wasze wybrzeża i nietypowe wybryki pogody będą miały miejsce, wtedy wasi prezenterzy pogody będą potrząsać głowami.Gdy rozlew krwi stale będzie obecny w waszych szkołach i innych częściach społeczeństwa, czy wasi psychologowie będą mieli jakieś odpowiedzi? Kiedy wojna wybuchnie w waszym własnym kraju, czy wasza armia będzie wystarczająco silna, aby temu zapobiec?

Mój ludu, Ja posiadam odpowiedzi na wszystkie te sprawy. JA JESTEM tym, do którego możecie przychodzić. JA JESTEM ekspertem we wszystkich tych dziedzinach. Wtedy wszystko zostanie objawione. Ludzie w najczarniejszej godzinie będą przychodzić w desperacji do Mnie”.

Stephen Hanson

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html
(for donations)

1824 E. San Rafael St.
Colorado Spgs, CO. 80909

tseyigai@yahoo.com

смм маркетинг

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *