Nepal – sierpień w Living Hope Church_chrzest

10 sierpnia 2012 roku odbył się drugi chrzest w Kościele Living Hope

 

                                                 Shrijana Kumal                                                                                            

Shrijana wywodzi się z kasty Kumal, urodziła się w hinduskiej rodzinie. Przyjęła Chrystusa w Kościele Living Hope i wzrastała na podobieństwo Chrystusa. Jesteśmy jako kościół bardzo wdzięczni za jej wierną służbę.
ShirjanKuma and Nanu Tamang (dziewczęta) przyjęły Chrystusa jako swego Zbawiciela w zeszłym roku, i przyjęły wraz z Laku Lama chrzest w imieniu Trójjedynego Boga.
Kościół Living Hope został pobłogosławiony tymi trzema dziewczętami i jednym chłopcem. Radujemy się w Panu z Jego wspaniałej pracy. Naprawdę wypełniamy Jego Wielki Nakaz zgodnie z Ewngelią MateuszA 28:16-20.

 Nanu Tamang używała narkotyków od 12 roku życia. Jej rodzin nie była w stanie sprawować nad nią kontroli, aż do chwili przyjęcia Chrystusa, dzięki temu, że dzieliliśmy się naszym życiem i miłością. Właśnie ostatnio przyjęła Chrystusa. Nauczałem o Chrystusie przez kilka tygodni i ochrzciliśmy ją w imieniu Trójjedynego Boga 10 sierpnia 2012 roku. Na chrzcie była obecna cała jej rodzina.

                                                                                                                                                  Nanu Tamang     

                                                                                                                                           Grupa modlitewna

Laku Lama urodził się w buddyjskiej rodzinie. Dorastał jako w środowisku buddystów w górnym Dhading. Potrzeba dwóch dni drogi, aby dostać się do jego wioski. Pewnego dnia miał możliwość wysłuchania dobrej nowiny i otrzymał traktaty. Jego starszy brat, który studiuje teologię na w Szkole Biblijnej zachęcił go do przyjęcia Chrystusa, pomimo ucisku ze strony rodziny. Posłuchał brata i przyjął Chrystusa. Był prześladowany przez swoją rodzinę, lecz złożył całe swoje życie w nowej wierze w Chrystusa, bez względu na okoliczności. Bardzo cenimy go, jako kościół.

раскрутка

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.