Nepal, wieści z Living Hope Church

Bóg działa w naszym kraju swoją potężną mocą. Wielu ludzi poddaje Mu swoje życie, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że On jest Prawdą, Drogą i Życiem. W Kościele Living Hope, znajdującym się w Katmandu, Nepal, zorganizowaliśmy w dniach 24-25 marca ewangelizację.

Jesteśmy wdzięczni Bogu za to, że wezwało imienia Jezusa Chrystusa, ponieważ usłyszeli głos Jezusa, który wzywał ich: „przyjdźcie do mnie, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a ja wam dam ukojenie” (Mt 11:28).

Bóg troszczy się o tych ludzi, którzy nie mają nadziei, On jest nadzieją dla wszystkich.

Jako kościół, mamy ogromny przywilej pracować wśród dzieci. 8 Kwietnia pojawiło się 300, które nie są chrześcijanami. Rozdawaliśmy traktaty o Chrystusie, bawiliśmy się, tańczyli śpiewali pieśni. Pasto Prem Tamang podzielił się z dziećmi przesłaniem o Miłości Chrystusa do dzieci. Rodzice okazywali zainteresowanie, dzieci cieszyły się.

Prosimy o modlitwę w następujących sprawach:

1. o Kościół Living Hope, ponieważ działamy w wynajętym budynku, (w takich warunkach  – przyp.tłum.)

2. o sprawujących służbę pastorską i pracowników Kościoła,

3. o finansowe wsparcie dla kościoła.

Jeśli Pan zachęci, abyś coś zrobił dla nas, skontaktuj się ze mną, według tego jak Pan poprowadzi.

Naszym zadaniem i radością jest troszczyć się niesprawnych i ubogich. Samira Rai oraz Akriti Raii są sierotami, ich matka zmarła dwa tygodnie temu. Potrzebują pomocy, ponieważ ojciec jest alkoholikiem i nie dba o tych dwoje dzieci.

 

Pastor  kościoła Living Hope, Prem Tamangaracer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.