Serca oziębły

20 stycznia 2007

2 Timothy 3:1-3

A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy: Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, Bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre,…

Powiadam wam, że czasy się zmieniają. Powiadam, wam, że serca oziębną, dzieci będą coraz bardziej i bardziej nieposłuszne rodzicom. Powiadam wam, że nawet w kościele te rzeczy będą widoczne. Powiadam wam, że wielu wyrzeknie się mnie w tej godzinie. Powiadam wam, że wiele miejsc czci będzie letnie.

Przychodzę wkrótce po moją oblubienicę, lecz nie widzę, aby była gotowa. Słyszę o waszych zjazdach i seminariach, lecz co one dla was robią? Czy stajecie się bardziej miłosierni dla biednych? Czy przekazujecie ze swoich potrzeb, czy swojego namiaru? Czy staliście się wielcy w swoich darach, lecz ubodzy w swojej mądrości? Powiadam wam, że nie widzę waszego przygotowania. Kiedy usuniecie rzeczy z tego świata? Kiedy zapragniecie być podobnymi do mnie? Powiadam wam, że serca oziębły.

Stephen Hanson

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html
(for donations)

1824 E. San Rafael St.

Colorado Spgs, CO. 80909

tseyigai@yahoo.com

*http://www.angelfire.com/in/HisTruth/testimony.html

*http://www.angelfire.com/in/HisTruth

aracer.mobi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.