Światowy Dzień AIDS

Linda Harvey pisze na swojej wspaniałej stronie Mission America:

Światowy Dzień AIDS, 12 zdumiewających faktów o AIDS w USA.

1 grudnia oznacza coroczne obchody „Światowego Dnia AIDS”. O ile powinniśmy smucić się nad odejściem tak wielu ofiar, trzymajmy się prawdy o tym, co można zrobić, aby zapobiec przyszłym zgonom i niesprawności, nie wspominając o wydawaniu miliardów dolarów.

W skrócie, musimy uznać to, że HIV/AIDS jest w USA głównie chorobą homoseksualistów (mężczyzn), której w znacznym stopniu można zapobiec.

Oto kilka faktów do przemyślenia:

1. Ponad 1 milion ludzi ma obecnie HIV w USA (a).

2. Niemal połowa przypadków HIV (poniżej 500.000) jest znana z zaangażowanie w homoseksualne zachowania (b). Jest to bardzo konserwatywna liczba. Seks wśród mężczyzn jest głównym wśród innych czynnikiem przenoszenia tej choroby, jak określają to Centra Kontroli Chorób (Centers for Disease Control). Bliższą prawdy liczba to około 60-70%. Szacuje się, że około 300.000 mężczyzn zmarło w USA z powodu zarażeń AIDS wskutek uprawiania homoseksualizmu.

3. W 2006 roku 53% nowych przypadków wykrycia HIV było przypisywanych MSM (Mężczyzn uprawiających Seks z Mężczyznami), a dalsze 4% to MSM + IDU (wstrzykiwanie narkotyków)(d). A wiele z kategorii „wysoko ryzykownych zachowań seksualnych” (31%) zaczyna się od homoseksualnych zachowań heteroseksualnych partnerów, którzy zarazili się HIV. Jest również cała klasa przyczyn zidentyfikowana jako „nieznane” z pochodzenia, a wiele z nich prawdopodobnie dotyczy MSM.

4. W niektórych stanach procent zarażonych wśród homoseksualistów (mężczyzn) jest znacznie wyższy; w Kalifornii co najmniej 67% przypadków HIV/AIDS jest bezpośrednio związanych z homoseksualnymi zachowaniami mężczyzn, a następne 9% to połączone ryzyko MSM i wstrzykiwania narkotyków (e).

W stanie Oregon 66% przypadków AIDS
jest przypisywanych seksowi wśród mężczyzn, a następne 10% połączonym
czynnikom MSM i narkotykom (f).

W stanie Ohio, 58% AIDS to przypadki spowodowane przez homoseksualne zachowania, a dalsze 6% są przenoszone przez MSM i IDU (g).

5. Ilość przypadków obejmujących mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami wzrasta, podczas gdy statystyki dotyczące innych sposobów przenoszenia choroby maleją (h).
Bezpieczny seks nie działa, homoseksualiści, wiedzą o prezerwatywach, lecz często ich nie używają.

6. W latach 2001-2006 ilość przypadków HIV wśród nastolatków i młodych dorosłych mężczyzn wzrastała o 12% rocznie. Powtórzmy to – w grupie wiekowej 13-24 lat – ilość przypadków HIV wzrastała ponad 12% rocznie w ciągu sześciu lat (i). Nastoletni chłopcy zachęcani do wejścia w 'gejowski’ styl życia, wprowadzani są do niebezpiecznego świata. Afirmacja homoseksualnych zachowań w szkołach powinna być tutaj na widoku.

7. W Kalifornii, gdzie frakcja chce legalizować homoseksualne relacje jako „małżeństwa” przeżyła od początku tej epidemii śmierć 69.000 zarażonych HIV/AIDS mężczyzn, którzy uprawiali seks z innymi mężczyznami. Pozwólmy sobie na kolejne powtórzenie: 69.000 śmiertelnych przypadków związanych z homoseksualnym seksem w samej Kalifornii (j).

8. W Kalifornii, niemal 62.000 ludzie żyje obecnie z HIV czy AIDS (k). Biorąc pod uwagę obecny trend, widać, że co najmniej 2/3 tych przypadków jest wynikiem MSM, oznacza to, że około 41.000 mężczyzn, którzy uprawiali seks z mężczyznami może nadawać się do legalizacji tej epidemii przez „małżeństwo” jeśli Naczelny Sąd Kalifornii zarządzi przeciwko decyzji wyborców w sprawie Proposition 8 (Utrzymania prawnego stanu, że małżeństwo to związek mężczyzny z kobietą – przyp.tłum.).

9. Wydajemy w USA 3 miliardy państwowych dolarów rocznie na tę chorobę, która jest w znacznym stopniu do uniknięcia (l).

10. Do końca 2006 roku około 566.000 śmiertelnych przypadków miało miejsce wśród ludzi z AIDS, w  tym 14.627 w samym roku 2006 (m).

11. Pełne (do końca jego życia – przyp.tłum.) medyczne koszty utrzymania jednego pacjenta z AIDS to około 600.000$ (n)

12. Pięć stanów znajdujących się na szczycie listy umieralności z powodu AIDS to Okręg Kolumbia, Nowy Jork, Maryland, Floryda i Connecticut (o).

Wniosek: Czy Ameryka ma jakieś korzyści z męskich zachowań homoseksualnych? Nie. Aby odpowiedzialnie zająć się sprawą epidemii HIV/AIDS, należy tak bardzo jak to jest tylko możliwe zniechęcać do homoseksualizmu jak też pozamałżeńskich, heteroseksualnych stosunków.

PRZYPISY:

a.
http://www.cdc.gov/hiv/topics/surveillance/resources/factsheets/prevalence.htm

b.
http://www.cdc.gov/hiv/topics/surveillance/resources/reports/2006report/table3.htm

c.
http://www.cdc.gov/hiv/topics/surveillance/resources/reports/2006report/pdf/2006SurveillanceReport.pdf
— Table 7.

d.
http://www.cdc.gov/hiv/topics/surveillance/incidence.htm

e.
http://www.cdph.ca.gov/data/statistics/Documents/OA-HIVAIDSMergedOct08.pdf
(page 10)

f.
http://www.statehealthfacts.org/profileind.jsp?cat=11⊂=118&rgn=39

g.
http://www.statehealthfacts.org/profileind.jsp?cat=11⊂=118&rgn=37

h.
http://www.cdc.gov/hiv/topics/surveillance/resources/reports/2006report/pdf/2006SurveillanceReport.pdf

i.
http://www.cdc.gov/mmwr/preview/mmwrhtml/mm5725a2.htm

j.
http://www.cdph.ca.gov/data/statistics/Documents/OA-HIVAIDSMergedOct08.pdf
(derived from statistics on page 10)

k.
http://www.cdc.gov/hiv/topics/surveillance/resources/reports/2006report/pdf/2006SurveillanceReport.pdf
— Table 12

l.
http://www.statehealthfacts.org/comparetable.jsp?ind=528&cat=11

m.
http://www.kff.org/hivaids/upload/3029-09.pdf

n.
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601124&refer=home&sid=afNA2MSzydTw
and http://news.med.cornell.edu/wcmc/wcmc_2006/11_01a_06.shtml

o.
http://www.cdc.gov/hiv/topics/surveillance/resources/reports/2006report/pdf/2006SurveillanceReport.pdf
– Map 1продвижение сайта в интернете

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *