TGIF_25.12.07 Wszystko jak zwykle

Today God Is First

Logo_TGIF2

I porodziła syna swego pierworodnego, i owinęła go w pieluszki, i położyła go w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie.
Łuk. 2:7

Wyobraź sobie, że Bóg wszechświata zdecydował się odwiedzić planetę Ziemię jako dziecko i tobie została dana możliwość ugoszczenia Go w pierwszą noc w twoim hotelu! Pomyśl o przyszłych możliwościach promocyjnych. . . „Bóg zatrzymał się tutaj na pierwszą Swoją noc!” Mógłbyś sprzedawać bilety, aby goście mogli oglądać pokój, w którym się On urodził. Jakież możliwości dla właściciela małego biznesu, aby wejść do historii!

Kiedyś, 2000 lat temu, Bóg potrzebował establishmentu biznesmenów, ale wtedy, tej nocy, nie było dla Niego miejsca. Nie było miejsc dla niespodziewanego cudu: nikt nie był świadom tego, co się działo w niebie, żadnego znaku, że Bóg był zainteresowany zwróceniem uwagi wierzących biznesmenów, aby ich użyć zupełnie niebywały dotąd sposób.

Bóg każdego dnia potrzebuje pracy niektórych mężczyzn i kobiet. Chce zademonstrować cuda w ich pracy, lecz nie ma miejsca w ich pracy dla Jezusa; nie jest proszony do współudziału.

Tamtej nocy Bóg spał w stajni, stracono wtedy biznesową możliwość pochodzącą prosto z nieba. Wszystko było tak jak zawsze.

Obyśmy wszyscy mieli duchowe oczy i uszy, aby poznać czas, gdy nasz Mistrz potrzebuje tego, co nam powierzył do wykorzystania dla Swojego celu.

seo как раскрутить сайт

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *