Twoja własna ścieżka

14 października 2007

Twoja własna ścieżka

Przez wiarę osiedlił się jako cudzoziemiec w ziemi obiecanej na obczyźnie, zamieszkawszy pod namiotami z Izaakiem i Jakubem, współdziedzicami tejże obietnicy. Oczekiwał bowiem miasta mającego mocne fundamenty, którego budowniczym i twórcą jest Bóg. Heb. 11:9

Ścieżka, która wiedzie głęboko w las będzie wskazywać na to, że jesteś na drodze nieznanej ci. Wielu już szło drogami im nieznanymi. Pomyśl o tych, którzy szli przed tobą. Wielu z nich nie wiedziało, dokąd idą a jednak byli prowadzeni moją ręką. Ta ścieżka może być pełna gruzu i innych rzeczy.
Nie potykaj się o nie, lecz wiedz, że te przeszkody dają ci możliwość patrzenia na Mnie. Tak więc, idź dalej tą ścieżką, która prowadzi do twojego przeznaczenia. Czy już byłeś kiedyś na tej drodze? Czy jest coś, co wskazuje na zaduch poufałości? Czy słyszałeś i widziałeś już te rzeczy wcześniej?

Oddychaj głęboko pośród otaczających cię dźwięków; jesteś na drodze, którą tylko ty możesz zmierzać. Podczas, gdy inni maja podobne warunki, tylko tobie dano tą ścieżkę. Wiedz, że wszystko co się wydarza ma swoją przyczynę. Wiedz, że próby i bóle serca są udziałem wielu moich ludzi. Deszcz pada na sprawiedliwych i na niesprawiedliwych, lecz próby i te rzeczy są przeznaczone dla ciebie. Ja przeznaczyłem i zaplanowałem je dla ciebie.

Prawdą jest to, że niektóre z nich pochodzą od przeciwnika, prawdą jest również to, że Ja mogę sprawić, że będą dla ciebie korzystne.
Tak więc to rzeczywiście prawda, że „We wszystkim współpracują z tymi, którzy są powołani zgodnie z moim celem”

Zatrzymaj się i pomyśl przez chwile: Gdybyś nie był na tej ścieżce, na której teraz jesteś, to czym lub kim byłbyś dziś? Przez jakie doświadczenia przechodziłbyś teraz? Czy byłyby innego rodzaju próby? Ufaj więc drodze, na której jesteś. Wiedz o tym, że w unikalny sposób zaplanowałem ciebie. Naniosłem na mapę cały kurs i wszystkie wydarzenia. Jeśli pozostaniesz na tej drodze, Ja doprowadzę cię do twojego przeznaczenia”.

Stephen Hanson

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html (for donations)

1824 E. San Rafael St.

Colorado Spgs, CO. 80909
tseyigai@yahoo.com
deeo

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.