ANS – Hollywood promuje Ewangelię


ASSIST News Service (ANS) –
PO Box 609, Lake Forest, CA 92609-0609 USA

Visit our web site at:
www.assistnews.net

— E-mail:

danjuma1@aol.com

Niedziela9 wrześ nia 2007
Wyobraź sobie Hollywood Promujący od 9/11 Zbawienie


Dr Ted Baehr publicysta MOVIEGUIDE® Specjalnie dla ASSIST News Service

HOLLYWOOD, CA (ANS) – Wyobraź sobie studio Hollywood promujące najważniejszy wers o zbawieniu z Biblii, Jana 3:16, oraz jedno z najbardziej apologetycznych, ewangelizacyjnych dzieł DVD jakie kiedykolwiek zostało stworzone, zatytułowane: „SPRAWA CHRYSTUSA” (THE CASE FOR CHRIST), z gigantycznymi reklamami na Wal-Mart, Costco i w księgarniach (zarówno chrześcijańskich jak i świeckich) w całym kraju. To właśnie dzieje się z wypuszczeniem przez Lionsgate Sept.
11 najlepiej sprzedającego się autora Max Lucado płyty DVD zatytułowanej STORIES OF HOPE (Historie Nadziei), będącej zbiorem ewangelizacyjnych rozważań na temat Jana 3:16, oraz dochodzenia Lee Strobel’a dotyczącego twierdzeń Jezusa, wydanych na DVD pt.: THE CASE FOR CHRIST (Sprawa Chrystusa).

3:16 STORIES OF HOPE zawiera 12 krótkich całkiem wzruszających rozważań, emocjonalnych, osobistych refleksji Maxa Lucado, amerykańskiego autora numer 1, pomagających słuchaczom zrozumieć dobrą nowinę Ewangelii Jezusa Chrystusa. Są tam przesłania o nadziei, Niebie, wierze, piekle, miłości i Biblii. To wideo robi takie wrażenie, że jego recenzent natychmiast zmówił kopie dla swoich przyjaciół i rodziny. Pod koniec, umieszczony jest 20 minutowy film córki marnotrawnej, który pomaga współczesnemu pokoleniu, które odpłynęło od Boga, zrozumieć bezinteresowną miłość Ojca. Teologia w 3:16 STORIES OF HOPE jest zrównoważona, ortodoksyjna i przedstawiona w jasny sposób.
Jest to jedno z najlepszych ewangelizacyjnych narzędzi jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

W THE CASE FOR CHRIST, Ivy League, wykształcony dziennikarz Lee Strobel omawia dojrzewanie zdecydowanego ateisty i proces stawania się nagradzanym reporterem Chicago Trbune. Gdy jego żona nawróciła się na chrześcijaństwo 25 lat temu, Lee nastawił się na rozbicie jej wiary w Jezusa Chrystusa. Jako sumienny report zaczął badać dowody w sposób logiczny. To wspaniałe DVD odtwarza śledztwo przeprowadzone przez Lee Strobel’a i dochodzenie do prawdy o chrześcijaństwie.
Zadaje wszystkie ważne pytania, takie jak: Czy rękopisy Nowego Testamentu są godne zaufania? Czy proroctwa rzeczywiście mogą być wypełnione? Czy naoczni świadkowie są wiarygodni? Krok po kroku Lee wykazuje, że te dowody wymagają jednego logicznego wniosku – Jezus Chrystus jest w pełni Bogiem, w pełni Człowiekiem i Zbawicielem wszystkich, którzy wierzą w Niego. Jest to jedno z najpotężniejszych nawróceń, jakie kiedykolwiek przedstawiono.
Każdy chrześcijanin powinien zdobyć kopię i pokazać dzieciom, przyjaciołom, krewnym i każdemu, komu tylko może. Lee bada dowody rozmawiając z wiodącymi specjalistami w dziedzinie religii i starożytności. Zagląda pod każdy kamień, jest bezwzględny w swym dochodzeniu. Tak więc, nikt z tych, którzy oglądają to nie może uciec przed przedstawioną prawdą – że Jezus Chrystus Jest Panem Wszystkich, i że jest samą Prawdą, które uwalnia ich od grzechu i śmierci. Lionsgate musi zostać zarekomendowany za wypuszczenie THE CASE FOR CHRIST praz 3:16 STORIES OF HOPE. Myśl, że te wspaniałe ewangelizacyjne DVD mogą zostać wykorzystanie w najważniejszych świeckich sklepach daje nadzieję na to, że przebudzenie może się przełamać w tym kraju.
роскрутка сайтов

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.