Badania: jednopłciowe domostwa narażają dzieci na niebezpieczeństwo.

Za CharismaNews, oryginał artykułu: TUTAJ

 Pełny tekst omawianych badań w j.angielskim: TUTAJ

Nowe badania, prowadzone przez profesora Marka Regnerusa z Uniwersytetu w Teksasie, pokazują alarmujące zagrożenia dla dzieci wychowywanych w jednopłciowych domostwach:

  • Rozpowszechniona jest rodzicielska pedofilia: 23% dzieci z lesbijską matką informowało o tym, że były dotykane erotycznie przez rodzica lub dorosłego, w porównaniu do 2% wychowanych przez biologicznych rodziców.
  • Panoszy się gwałt: 31% dzieci wychowywanych przez lesbijską matkę oraz 25% wychowywanych przez homoseksualnego mężczyznę informuje, że byli zmuszani do uprawiania seksu wbrew swojej woli, w stosunku do 8% pochodzących z tradycyjnych rodzin.
  • Rozmiary epidemii mają zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową: ponad 20% wychowywanych przez dwie kobiety i 25% wychowywanych przez dwóch mężczyzn ujawniło, że zarazili się chorobami wenerycznymi, w porównaniu do 8% pochodzących z naturalnych rodzin.
  • Zaskakujące są tendencje samobójcze: 24% wychowywanych przez homoseksualnych mężczyzn i 12% wychowywanych przez lesbijskie matki przyznało się do zastanawiania się nad samobójstwem, w porównaniu do 5% wychowywanych przez biologicznych rodziców, czy przez jednego rodzica.

Badanie, którego wyniki opublikowano w magazynie Social Science Research, które objęło niemal 3000 młodych dorosłych osób, jest prawdopodobnie najbardziej wiarygodnym naukowo badaniem tego tematu, jakie kiedykolwiek przeprowadzono. Regnerus zebrał swoje dane z przypadkowej grupy dorosłej młodzieży. Inne odkrycia opierały swoje wyniki na nieprzypadkowych i niereprezentatywnych danych z małych prób rekrutowanych na lesbijskich imprezach, w księgarniach czy z lesbijskich magazynów. Dodatkowo, Regnerus prowadzał wywiady z dziećmi homoseksualistów, a nie z samym homoseksualnym rodzicem.

„Badanie dowodzi tego, o czym dobrze wiemy cały czas: że dzieci mają się znacznie lepiej, gdy są wychowywane przez swoich biologiczne mamy i tatów. – mówi Mat Staver, założyciel i dyrektor Rady Wolności (Liberty Counsel). Powinniśmy zatwierdzać prawa wzmacniające rodzinę, a nie takie, które ją niszczą. Dzieci wychowywane w domach gdzie homoseksualizm czy inne jednopłciowe zachowania mają miejsce spotykają się ze zwiększonym ryzykiem. TA polityka jednopłciowych związków mówi, że mamy i tatowie są nieistotni dla dobrobytu dzieci. Społeczny eksperyment jednopłciowych związków okaże się niszczący dla dzieci”.

сайта

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.