Bojkotuj „bezgotówkowy” biznes!

Dave Ramsey

OTO, CO ZNACZY W RZECZYWISTOŚCI BRAK GOTÓWKI: pamiętaj o tym, że CHINY są” bezgotówkowym społeczeństwem”.

Bezgotówkowe społeczeństwo oznacza, że nie ma żadnej gotówki. Zero. Nie chodzi o to, że jest w przeważającej części bezgotówkowe, a możesz ciągle używać „nieco” gotówki tu czy tam. Bezgotówkowe oznacza całkowicie cyfrowe, w pełni dające się śledzić, w pełni kontrolowane. Sądzę, że ci, którzy popierają społeczeństwo bezgotówkowe nie są w pełni świadomi tego, o co proszą.
Społeczeństwo bezgotówkowe to:

 • Jeśli masz problemy z zapłaceniem hipoteki w danym miesiącu to nie możesz podjąć żadnej dodatkowej pracy, aby to przejść.
 • Twoje dziecko nie może iść i pomóc lokalnemu rolnikowi, aby zarobić nieco na wakacje.
 • Nie da się już dziecko wcisnąć do rąk żadnych drobnych na lody czy pieniędzy od dziadków przy wyjeździe na wakacje.
 • Żadnych pieniędzy na urodziny.
 • Żadnych skarbonek świnek, w których twoje dziecko może zbierać kieszonkowe i uczyć się o wartości zarabiania.
 • Żadnych pieniędzy odłożonych na czarną godzinę czy jakąś specjalną okazję, na którą odkładałeś po 20 zeta co miesiąc.
 • Żadnych zbiórek charytatywnych.
 • Żadnej sprzedaży domowej zbędnych rzeczy, żeby zyskać nieco pieniędzy z powrotem.
 • Żadnych prezentów w postaci pieniędzy od rodziny czy krewnych.

Co natomiast gwarantuje bezgotówkowe społeczeństwo

 • Banki mają pełną kontrolę nad każdym groszem, który posiadasz.
 • Każda transakcja, którą wykonasz będzie zapisana.
 • Wszelkie twoje ruchy i zachowania dają się prześledzić.
 • Dostęp do własnych pieniędzy może zostać zablokowany jednym kliknięciem, jeśli bank uzna, że jest jakaś potrzeba„wyjaśnienia” z twojej strony, co może zająć 2 tygodnie i obejmować tysiące odpowiedzi na pytania i liczne hasła.
 • Żadnego wyboru jak tylko deklaracja i opodatkowanie każdej posiadanej złotówki.
 • Jeśli jakaś twoja transakcje zostanie uznana za wątpliwą przez tych, którzy wyrażają wątpliwości, zostaną ci zablokowane pieniądze „dla twojego własnego dobra”.

Zapomnij o brudnych pieniądzach. Przestań się dawać tak łatwo prowadzić. Pieniądze były z nami od bardzo, bardzo dawna i dają ci kontrolę nad tym, jak wymieniasz z tym światem towary. Dają ci niezależność. Słyszałem taką historię o mężczyźnie, który rzekomo nabawił się koronawirusa od 20 dolarowego banknotu, którym obracał. Takie samo jest prawdopodobieństwo, że Covid znajduje się na karcie, jak na pieniądzu. Jeśli nie dostrzegasz tego, jak skrajnie śmieszne jest takie podejrzenie to niewielka dla ciebie nadzieja.

Jeśli jesteś klientem – płać gotówką. Jeśli jesteś właścicielem sklepu zlikwiduj te śmieszne znaki, która każą płacić ludziom kartą. Gotówka jest legalnym środkiem płatniczym, naszym prawem jest płacić gotówką. Banki starają się o to, aby było coraz trudniej składać gotówkę a to nie ma nic wspólnego z wirusem, ani  sposobem prania „brudnych pieniędzy”.

Otwórz oczy, proszę. Przestań wierzyć we wszystko, co ci się wmawia. W dzisiejszym świecie niemal każdy temat jest splamiony korupcją i ukrytymi zamiarami. Proszę, przestańcie mówić mi, i podobnym do mnie, że to my jesteśmy problemem na tym świecie, podczas gdy wy obwołujecie najbardziej skorumpowanych członków społeczeństwa swoimi bohaterami. To polityka i chciwość są złem tego świata, a nie ci, którzy próbują was uświadomić co do rzeczywistości, w której unosicie się nieświadomie popychani przez irracjonalny strach. Strach stworzony po to, abyś wierzył i robił dokładnie to co robisz wierząc ze robisz to dla własnego bezpieczeństwa ..

Płać gotówką i powiedz „nie” bezgotówkowemu społeczeństwo, dopóki ciągle masz taki wybór.

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *