Były hitlerowski młodzieniec ostrzega Amerykę

logo

Były hitlerowski młodzieniec ostrzega Amerykę

Każdy dzień zbliża ten naród do totalitarnej przepaści w nazistowskim stylu.

13 listopada 2008

© 2008 WorldNetDaily

Oryg.:
http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=80644

Camp

WASHINGTON
Stany Zjednoczone zbliżają się coraz bardziej do totalitaryzmu w nazistowskim stylu, ponieważ odrzuciły moralne absoluty i historyczną chrześcijańską wiarę, ostrzega były niemiecki członek Hitler Jugend w swojej książce.

„Każdy dzień zbliża ten naród do totalitarnej przepaści w nazistowskim stylu. – pisze Hilmar von Campe, obecnie obywatel USA, autor książki pt.: „Defeating the Totalitarian Lie: A Former Hitler Youth Warns America” (Porażka totalitarnego kłamstwa; były hitlerowski młodzieniec ostrzega Amerykę).

Von Campe założył narodowy Instytut dla Prawdy i Wolności (Institute for Truth and Freedom), aby walczyć o powrót do konstytucyjnego rządu w USA, co jest, jak wierzy, kluczem do zachowania wolnej Ameryki.

„Żyłem w czasach nazistowskiego koszmaru i, jak mówi stare powiedzenie: 'Człowiek z doświadczeniem nie jest miłosierny dla człowieka z argumentami’ – pisze von Campe – Wszystko, co piszę opiera się na moim osobistym doświadczeniu wyniesionym z nazistowskich Niemiec. Nie ma żadnej teorii w moim opisie tego, co się dzieje, gdy jakiś naród wyrzuca Boga z rządu i społeczeństwa, gdy chrześcijanie stają się religijnymi widzami. Nie chcę oglądać powtórki. Rola Boga w ludzkim społeczeństwie będzie decydująca dla tego pokolenia. To, co piszę jest częścią mojej życiowej restytucji za przestępstwa bezbożnego rządu i zła, którego byłem częścią”.

Von Campe dorastał w nazizmie, służył w Hitler Jugend i walczył z Armią Czerwoną w Jugosławii jako działowy w pancernych oddziałach niemieckiej armii. Został złapany pod koniec wojny i uciekł 5 miesięcy później z wojennego obozu znajdującego się w komunistycznej Jugosławii.

„Bardzo dużo czasu było mi potrzeba, aby zrozumieć i zdefiniować naturę narodowego socjalizmu – mówi von Campe. – a niestety ta filozofia rozkwita pod różnymi nazwami, stanowiąc zagrożenie dla Ameryki i wolnego ludzkiego społeczeństwa”.

Pisze dalej: „Najbardziej bolesną częścią określającą narodowy socjalizm było uznanie mojej własnej odpowiedzialności za nazistowski kataklizm i ich przestępstwa wobec ludzkości. Sprowadza się do przyjęcia prawdy, że „jaki ja jestem, taki jest mój naród” i zdania sobie sprawy z tego, że jeśli każdy Niemiec był taki jak ja to nic dziwnego, że ten naród stał się szambem gangsterów. To uświadomienie jest ważne dziś dla każdego w dowolnym kraju tak samo jak było wtedy i jest także teraz prawdziwe dla Ameryki i każdego Amerykanina”.

Przesłaniem von Cmapa jest takie, że polityczna wolność i demokratyczne zasady same w sobie nie wystarczą, aby strzec ludzkość sprawiedliwie.

„Demokratyczne procedury mogą zostać obalone a nieuczciwi politycy są jak piasek w skrzyni biegów, w obfitości, wszędzie i destrukcyjni. – pisze. – To, co widzę dziś w Ameryce to ludzi malujących swoje kabiny, gdy statek idzie na dno. Dziś w Ameryce jesteśmy świadkami powtórki zachowań uczestników tragedii z 1933 roku, gdy cały naród pozwolił się zaprowadzić jak baranek do socjalistycznej rzeźni. Tym razem koniec wolności jest nieunikniony, jeśli Ameryka nie podniesie się do swojej misji i przeznaczenia”.

Von Campe mówi, że widzi duchowe paralele między Amerykanami a Niemcami z czasów swego dzieciństwa.

„Milczenie kazalnic co do moralnego upadku amerykańskiego społeczeństwa od wewnątrz nie różni się wiele od milczenia, które odbijało się echem po kazalnicach w Niemczech wobec polityki nazistów. – wyjaśnia. – Nasze rodziny przeżyły nazistowskie lata w Niemczech, doświadczenie typowe dla milionów Europejczyków, bez względu na to, po której stronie stali. Zapłaciliśmy wysoką cenę za moralną perwersję niemieckiego rządu, który odciął się od Boga i Jego przykazań ze swej polityki. Ameryce nie wolno iść dalej tą samą drogą ku zniszczeniu, lecz zamiast tego musi zwrócić się ku lekcjom historii i ostrzeżeniom, które przekazuję”.

Von Camp w szczególności ostrzega Amerykanów, że ich polityczni przywódcy znajdują się na złej drodze „odrzucając kulturalne i tradycyjne korzenie oparte na naszej unikalnej konstytucji i chrześcijańskiej orientacji narodu. Chrześcijanie nie rozumieją swojej misji”.

сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.