Codzienne rozważania_07.01

Chip Brogden

Lecz to jest wasza pora i moc ciemności” (Łk. 22:53).

Pogardzany i odrzucony przez ludzi, zdradzony przez Judasza, porzucony przez uczniów, potępiony przez Żydów i ukrzyżowany przez Rzymian. Mówisz, że to co się dzieje tobie jest niesprawiedliwe? Ukrzyżowanie Jezusa było najbardziej niesprawiedliwym wydarzeniem w historii ludzkości. On sam dopuścił ich „ich godziny” (inaczej: „wasza pora” – przyp.tłum.). Idź dalej i weź na siebie największą koncentrację zła jaką możesz znaleźć, sprowadź pełną moc śmierci i piekła i szatana przeciwko Panu Jezusowi, i niech zło dokona wszystkiego, co tylko może. Jaki będzie ostateczny wynik? Zmartwychwstały Pan, odnoszący zwycięstwo nad tym wszystkim.

Jezus nie unikał śmierci. Czasami śmierć jest nieunikniona, czasami ciemność jest nieunikniona, czasami wydaje się, że zło ma przewagę. Lecz w śmierci, w ciemności, wśród największego zła, pojawiają się Życie i Światło i Bóg zostaje uwielbiony.

Nawet jeśli nie będziemy świadkami tego tutaj, to stanie się to na Końcu, gdy wszystko zostanie ujawnione, gdy Pan uczyni wszystko nowym i zetrze wszelką łzę z każdego oka.

– – – – – – – –

Share your comments:

http://InfiniteSupply.Org/january7

раскрутка

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.