Codzienne rozważania_09.09.11

Chip Brogden

Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a z nim ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni” (Obj. 17:14).

Pan wzywa Zwycięzców – tych, którzy mają Objawienie Chrystusa i którzy niosą Świadectwo Jezusa, tych, którzy demonstrują pierwszeństwo (dominację) Chrystusa we wszystkim. To jest twój cel jako chrześcijanina. A tak naprawdę i bez względu na to  czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, Bóg, zbawiając ciebie i pozostawiając na ziemi, zawsze miał taki cel.  NIE jesteś na ziemi po to, aby być wiecznie rozczarowany, zniechęcony i pokonany. Jesteś tutaj po to, aby demonstrować pierwszeństwo Chrystusa, aby pokazywać światu, że „niebiosa rządzą”.
Pokonany chrześcijanin jest tego zaprzeczeniem, nie takie jest twoje przeznaczenie. Powstań i żyj zgodnie z tą prawdą: Zwycięstwo jest Człowiekiem a On żyje wewnątrz ciebie. Ten, który żyje w tobie jest większe niż wszystko, cokolwiek staje przeciwko tobie.

 – – – – – – – – –

©2011 InfiniteSupply.Org    Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi.

Share your comments: http://infinitesupply.org/september9

что такое seo компания

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.