Codzienne rozważania_10.09.11

Chip Brogden

W z Boga jesteście, dzieci, i wy ich zwyciężyliście, gdyż Ten, który jest w was, większy jest niż ten, który jest na świecie (1Jn. 4:4).

Jan ogłasza, że bez względu na to co przeciwko nam staje, Ten, który jest w nas jest Większy. Nie ma żadnego znaczenia, jak się czujesz, co widzisz, co słyszysz, co ludzie mówią, czy zły robi diabeł. Nie ma znaczenia to, że Łazarz już od czterech dni nie żyje i zaczyna śmierdzieć. Nie ma to znaczenia, jeśli dziewczynka umrze, zanim dotrze tam Jezus. NIe ma to znaczenia, że fale wdzierają się do łodzi. Nie ma to znaczenie, czy Paweł zostanie ukamienowany i zostawiony martwy. Łazarz powstanie z martwych, dziewczynka zostanie przywrócona życiu, burza uciszona, a Paweł będzie znowu głosił.

Ten Większy jest zawsze Większy, a Mnijeszy jest zawsze Miejszy. Jedyny problem powstaje, gdy my widzimy wszystko inne „większe”, a CHrystusa jako „mniejszego”.

 – – – – – – – – –

©2011 InfiniteSupply.Org    Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi.

Share your comments: http://infinitesupply.org/september10

раскрутка сайта

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.