Codzienne rozważania_11.01.2013

 
Co zaś do mnie, niech mnie Bóg uchowa, abym miał się chlubić z czego innego, jak tylko z krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa, ponieważ przez ten krzyż zostało ukrzyżowane moje zainteresowanie tym światem, jak też zainteresowanie tego świata mną” (Ga 6:14 NLT).

Prawdziwie ukrzyżowani ludzi nigdy nie są zagrożeni przez ten świat. Tylko wtedy, gdy Krzyż nie wykonał jeszcze swojej pracy, jest miejsce na świat. Nie ma miejsca dla świata w ukrzyżowanych mężczyznach czy kobietach, czy ukrzyżowanych grupach wierzących. Krzyż jest wspaniałą obroną przed światem. Jeśli chcesz trzymać świat na zewnątrz, umieść Krzyż na swoim miejscu. Jeśli Krzyż naprawdę jest na swoim miejscu w pełni, wtedy wszystko inne zostanie uporządkowane. Krzyż jest wspaniałą obroną przeciwko złym mocom. Krzyż sprawia, że wszystko jest bezpieczne; sprawia, że wszystko jest bezpieczne dla Pana.

Widzisz, Pan chce oddać Siebie. On chce zaufać/powierzyć Siebie Swoim ludziom, lecz jeśli nie działa tam Krzyż, Pan nie może im powierzyć Siebie. Pan mówi: „Nie jest dla mnie bezpiecznie powierzyć Siebie tutaj, ponieważ będę brał udział w ich nieukrzyżowanym stanie”. Krzyż sprawia, że wszystko jest bezpieczne dla Pana i Krzyż sprawia, że wszystko jest bezpieczne dla Kościoła. Jeżeli Krzyż rzeczywiście działa we wszystkim w nas, możemy ufać sobie nawzajem. Można całkowicie bezpiecznie powierzyć siebie (zaufać) ukrzyżowanemu mężczyźnie czy kobiecie.

Oryg.: T. Austin-Sparks from: The Altar (The Cross) Governs Everything

_________________________________________________________________________

10 stycznia | 12 stycznia

Posty Open Windows zostały wybrane z dzieł T. Austin-Sparksa. W niektórych przypadkach są to skróty. Wstępne wersety i towarzyszące biblijne cytaty zostały wybrane przez redaktorów witryny Austin-Sparks.net i nie zawsze występują w oryginalnym tekście. Zachęcamy do przekazywania, drukowania i dzielenia się tym przesłaniem z innymi. T.Austin-Spraks chciał, aby to co zostało otrzymane za darmo, było darmo dawane, jego przesłanie nie posiada praw autorskich. Tak więc prosimy, jeśli zdecydujesz się dzielić tym z innymi, uszanuj jego wolę i oferuje je za darmo, bez żadnych opłat i wolne od praw autorskich.seo определение

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.