Codzienne rozważania_11.04.2013

A jakie jest dzieło każdego wypróbuje ogień” (1Kor. 3:13).

Nie mam wątpliwości co do tego, że kochasz Pana; nie kwestionuję tego w żaden sposób. Niemniej, powtarzam ciągle, jesteśmy zaangażowani w wielki system, który jest bardzo skomplikowany i w ogromnej części nie jest z Pana. Jest to coś, co wprowadził człowiek. Człowiek położył rękę na sprawach Pańskich i człowiek uczynił pewne rzeczy zgodnie ze swoim własnym rozumem, zatem ogromnie dużo weszło tego, co jest z człowieka, a nie z Pana. Gdy tak mówimy, mamy na myśli nie tylko ogólnie chrześcijaństwo, lecz również nas samych. Jest to również prawda o nas. Wszyscy wchodzimy do czegoś zwanego chrześcijaństwem, wszyscy przyjmujemy na siebie coś z chrześcijaństwa i może być sporo tego, czego należy się pozbyć, i wrócić do prostej fundamentalnej rzeczywistości. Ze wszystkich możliwych obszarach tą fundamentalną rzeczywistością jest obecność Pana. Musimy to wiedzieć, że Pan jest z nami oraz to, że Pan jest z nami we wszystkim, co robimy, że nie zrodziło się to z naszego umysłu. Nie pochodziło to z naszej woli i nie zaczęło się w naszych emocjach. Nie przyszło z naszej duszy, że przyszło od Pana w każdym szczególe, podobnie jak świątynia. Podobnie jak przyjście Jezusa Chrystusa w każdym szczególe musi to przychodzić do nas od Boga.

To powinno posłać nas z powrotem na kolana – aby sprawdzić całą naszą pracę. Może się to okazać dla nas konieczne, aby od czasu do czasu stanąć z boku i zapytać Pana o wszystko, co robimy . „Czy to jest z Boga, czy jest to coś z nas samych? Czy taki sposób działania odzwierciedla myśl Bożą, czy też nasz własny umysł? Czy Pan w tym jest, czy to my doszliśmy do tego?” Rozumiecie, jest to wielka decydująca sprawa. Nie błądźcie! Wszystko, co pochodzi tylko od człowieka, zginie. Wcześniej czy później zostanie wstrząśnięte. Każde dzieło człowieka zostanie wypróbowane przez ogień, mówi Słowo Boże.

T. Austin-Sparks from: „That They May All Be One, Even As We Are One” – Meeting 15

________________________________________________________________________________________

10kwietnia | 12 kwietnia

Posty Open Windows zostały wybrane z dzieł T. Austin-Sparksa. W niektórych przypadkach są to skróty. Wstępne wersety i towarzyszące biblijne cytaty zostały wybrane przez redaktorów witryny Austin-Sparks.net i nie zawsze występują w oryginalnym tekście. Zachęcamy do przekazywania, drukowania i dzielenia się tym przesłaniem z innymi. T.Austin-Spraks chciał, aby to co zostało otrzymane za darmo, było darmo dawane, jego przesłanie nie posiada praw autorskich. Tak więc prosimy, jeśli zdecydujesz się dzielić tym z innymi, uszanuj jego wolę i oferuje je za darmo, bez żadnych opłat i wolne od praw autorskich.

 комплексная раскрутка сайтов

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.