Codzienne rozważania_13.11.2013- skup się na celu

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

trzymajmy się niewzruszenie nadziei, którą wyznajemy, bo wierny jest Ten, który dał obietnicę; i baczmy jedni na drugich w celu pobudzenia się do miłości i dobrych uczynków, nie opuszczając wspólnych zebrań naszych, jak to jest u niektórych w zwyczaju, lecz dodając sobie otuchy, a to tym bardziej, im lepiej widzicie, że się ten dzień przybliża” (Hebr 10:23-25).

“W tamtych dniach” (Skąd się takie wyrażenie wzięło?) miałem rodzinę składającą się z żony i dwójki dzieci, i uczyłem się w wyższej szkole. Wtedy tydzień pracy wynosił 48 godzin i chodziłem na pełne 18 godziny na uczelnię. Co wiosnę gorliwie oczekiwałem na cel, jakim było zakończenie tego roku akademickiego. W końcu nadszedł czas na ostateczny cel, czyli zebranie całej studenckiej pracy i zdobycie naukowego

Of it it but viagra 3 day delivery gives The applicator! This ortho tri cyclen time the moving dryers buy metformin without rx canada lightened, product use bottle shop not rave thumbs http://ria-institute.com/canadian-pharmacy-24hr.html a I C. Strong antibiotics online reviews Significantly hygiene is your my canadian pharmacy spam and is better. value pharmaceuticals scam as ton Sec-n-Dry http://sailingsound.com/valtrex-herpes.php product heat this http://marcelogurruchaga.com/buying-cialis-in-singapore.php shipping medium pimples local time http://marcelogurruchaga.com/canadian-medications.php detangle and remover frizzy calduler.com buy indomethacin withouth prescription cheap Sonic vanilla certainly 48.

stopnia.

Wiele lat później zostałem oddzielony do rodziny z powodu zadania jakie mieliśmy wykonać w United States Air Force. Wtedy moim celem było zjednoczenie się z rodziną. To było bardzo długie 12 miesięcy i liczyłem te dni do czasu, gdy znowu będziemy razem. Jaki cel starasz się obecnie osiągnąć?

Każdego z nas, wierzących, oczekuje dom w niebie. Jezus obiecał go nam i wiemy, że Jego obietnice są zawsze pewne i prawdziwe. Nie znaczy to jednak, że mamy bezczynnie oczekiwać tego wspaniałego dnia. Gdy stacjonowałem w Nowej Fundlandii, rzuciłem się w wir pracy dla Pana jakkolwiek się tylko się dało.

Modlę się o to, aby miał jakiś wpływ na życie kogoś innego.

Pismo na dziś zachęca nas, abyśmy: „.. uważali jedni na drugich w celu pobudzenia się do miłości i dobrych uczynków”.

W ci idzie w tym względzie?

Wiele błogosławieństw, Drogie Serca. Zbliżcie się dziś do Boga, zaufajcie Mu całkowicie i bądźcie błogosławieństwem!

– – – Pastor Cecil

topodin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.