Codzienne rozważania_14.03.10 Chcę podziękować

James Ryle

Zawsze i na każdym miejscu jesteśmy ci za to ogromnie wdzięczni” (Dz. 24:3, B. W-P)

Osobiście chciałbym podziękować wszystkim za bardzo zachęcający odzew na posty z ostatnich kilku dni, gdy dzieliłem się krótkimi fragmentami z mojej książki pt.: Released from the Prison My Father Built.

Wielu z was napisało do mnie o tym, jak Pan użył tej historii do uzdrowienia i odnowienia ich na najgłębszym poziomie. Cieszę się w sercu razem z wami z tego powodu!

Książka ma być oficjalnie wypuszczona w tym tygodniu i będzie dostępna w księgarniach LifeWay, Family Life, jak też Barnes & Nobles oraz Amazon. Oczywiście, będziemy ją też mieli w ofercie na naszej stronie.

Proszę, abyście modlili się, aby Pan niósł ją na głównej fali swego upodobania i zaniósł to posłanie o wolności i przebaczeniu, nadziei i uzdolnieniu daleko i szeroko do każdego miejsca, gdzie jest taka potrzeba. Może moglibyście o niej powiedzieć również przyjaciołom? Zaproście ich do przeczytania ostatnich kilku postów z mojego bloga, aby mogli 'zajrzeć’ do niej. Bardzo wam za to dziękuję!

Od jutra powracam do umieszczania regularnych codziennych rozważań. Lecz dziś zrobiłem przerwę, aby wam powiedzieć: „Dziękuję!”

сайт

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *