Pięć kluczy do roku 2010

16 marca 2010

Nicki Pfeifer Newsletters – Prophetic Insight

Aby osiągnąć przeznaczenie jakie Bóg ma dla ciebie w tym roku potrzebne jest 5 strategicznych kluczy, które pomogą ruszyć do przodu w tym kierunku.

1. Bóg wzywa do pobudki.

Bóg dzwoni na pobudkę ciała Chrystusa! Spora część kościoła została w ciągu ostatnich kilku lat opanowana przez zastój i ducha drzemania. Staliśmy się egoistycznym kościołem „jak zawsze”. Niestety, wielu ludzi rozsiadło się wygodnie zadowolonych. Lecz Bóg wstrząsa i budzi ponownie śpiącego giganta.

Słyszę głos Pana: „Niektórzy z was próbują wtulić się i odpoczywać, nie pozwolę wam na to. Nie stworzyłem was do wygody, lecz jako narzędzia walki”.

Bóg stworzył cię po to, abyś był na samym skraju. Kiedy przychodzi czas na to, aby pisklęta nauczyły się latać, orlica zaczyna delikatnie usuwać miękkie pióra z gniazda. Wtedy staje się ono coraz bardziej niewygodne i szybko pisklęta zaczynają odczuwać wbijające się ostre wrzośce. Żeby znaleźć sobie wygodniejsze miejsce zmuszone są do latania. W podobny sposób Bóg usuwa twoje miejsce wygody, ponieważ już czas dla ciebie na latanie.

Będzie to dla wielu z was rok ożywienia. Spodziewaj się tego, że będziesz w różny sposób odczuwał niepokój. Coś wewnątrz nie zgodzi się na dobre samopoczucie w obecnej sytuacji, może się to stać nawet na pewien czas frustrujące, lecz wiedz, że to Bóg daje ci to przykre uczucie, aby zmotywować cię do ruszenia po nowe rzeczy.

2. Bóg udziela namaszczenia, aby pozostawić za sobą przeszłość

Jest to szczególne namaszczenie do wewnętrznego uzdrowienia. Jest to udzielenie łaski w ciele Chrystusa, aby ostatecznie usunąć ból z przeszłości. Widzę jak Pan Zastępów podnosi potężny miecz wolności i odcina więzy przeszłości. Łańcuchy zostaną w tym roku rozbite! Już więcej bóle z przeszłości nie będą miały nad tobą mocy.  Wiele z tych ran, które Bóg będzie w tym roku uzdrawiał to bolesne przeżycia doznane w kościele i od chrześcijan. Wielu żołnierzy w ciele Chrystusa zostało zranionych przez innych żołnierzy i przywódców kościoła. Uzdrowienie tych specyficznych ran będzie wymagało szczególnego namaszczenie i będzie ono dostępne.  A miarę postępowania uzdrowienia Bóg będzie zmieniał słowa wyznania z beznadziei i desperacji na deklaracje zwycięstwa i wolności. Skup się więc na tym, aby twój język w tym roku ogłaszał zwycięstwo. Strzeż tego, co mówisz. W miarę udzielania tej łaski ku wolności musisz uzgadniać język z tym, co Słowo Boże mówi o twoim życiu. Negatywne słowa wychodzące z twoich ust, będą utrudniały uwolnienie.

3. Bóg daje specjalne namaszczenie do przełomu.

Królestwo Niebios doznaje gwałtu i gwałtownicy je zdobywają” (Mt. 11:12).

Jest to czas walki o twoje uwolnienie i wolność. Jeśli przestałeś wybijać się na wolność i poddasz się kontroli przeciwnika, ucząc się żyć w obecnym kalekim stanie, to już czas na to, aby podnieść miecz i ponownie podjąć walkę. Bóg da ci w tym roku łaskę, abyś mógł pozbyć się rzeczy dodatkowych, lecz to ty musisz podjąć pierwszy krok w stronę pola walki. Bóg wysyła anielskich wojowników, aby zwyciężali moce ciemności, które stanęły przeciwko tobie. Anielska armia nigdy wcześniej nie stała w tak precyzyjnym położeniu. Teraz jest czas, aby powstać i walczyć o swoje zwycięstwo!  Bóg wylewa moc, aby łamać to, co cię powstrzymuje, utrzymuje w parterze i uniemożliwia zwycięstwo! Bóg daje ci władzę i moc, abyś mówił do góry stojącej na twojej drodze i oglądał jej rozpad.

Teraz jest czas na twój przełom! Walcz! Zmagaj się! Zwycięstwo jest w twoich ustach i twoich rekach!

4. Bóg otwiera drzwi, abyś wypełnił swoje zadanie.

Jest to rok, w którym odkryjesz do czego zostałeś stworzony. Niektórzy z was szukali swojego celu, zastanawiali się, gdzie pasują i dlaczego zostaliście umieszczeni właśnie tutaj. Radujcie się! To wasz rok. Niech będzie to czas przygotowania, korzystaj z każdej okazji, aby się uczyć. Gdy wstaniesz (p. klucz 1), zostaw za sobą przeszłość (p. klucz 2.) i przeżyj przełom w dziedzinach, w których byłeś związany (klucz 3). To przygotowanie przyjdzie ci łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.  Zwracaj szczególną uwagę na sposobności, które Bóg stawia przed tobą w tym roku. Bierz udział w konferencjach, szkołach, zgromadzeniach, które skupiają się na przekazywaniu świętych ich przeznaczeniu i szkolą w dziedzinie nadnaturalnej. Ten czas szkolenia będzie bardzo ważny dla ciebie.

Nawiąż relacje i współpracę z ludźmi, którzy mogą ci pomóc wejść w przeznaczanie. W miarę upływu czasu w tym roku, będzie coraz bardziej wyraźnie widoczne jak ważne będą te relacje w dalszej podróży. Gdy Bóg otwiera nieoczekiwane drzwi, nie zwlekaj. Rusz w wierze i oczekiwaniu, gdy Bóg będzie umieszczał cię w ważnych okolicznościach w 2010 roku.

5. Bóg udziela świeżego namaszczenia do działania w nadnaturalnej mocy i dowadze.

Ciału Chrystusa Bóg udziela nowego poziomu władzy i mocy. Jest to nowe namaszczenie Ducha Świętego do czynienia cudów i znaków. To, na co tak wielu oczekiwało w tej dziedzinie, zacznie ostatecznie nabierać kształtu. To rok, w którym Bóg będzie używał zwykłych ludzi, aby zademonstrować nadzwyczajną moc królestwa. Pan uczy nas, jak w sposób naturalny być nadnaturalnym.

Udzielenie tej mocy będzie bardziej wyraźne wtedy, gdy przygotujesz się do swego zadania i znajdziesz swoje miejsce w ciele Chrystusa. Poza szkoleniem, odważnie wchodź w służbę i wykorzystuj nadarzające się okazje do usługiwania.

„Nie bójcie się. – mówi Pan. – Ruszaj w wierze, a odkryjesz w tym okresie pewien poziom odwagi powiązany z mocą”.

Niewierzący będą przyciągani w większej mierze do prawdziwej mocy Bożej, która będzie przejawiać się w tym okresie. Przygotuje się na budowanie relacji z ludźmi, aby z nich później czynić uczniów. Przy kształtowaniu relacji korzystaj z mądrości, ponieważ Szatan będzie starał się przy pomocy pewnych nieszczerych ludzi pochłaniać twoją energię i czas.

Pozwól w tym roku Bogu dokonywać tego dzieła, gdy będzie cię przygotowywał i ustawiał na właściwej pozycji. Trwaj w oczekiwaniu i nadziei na większe rzeczy.

Najlepsze jeszcze przed nami!

Autorka: Nicki Pfeifer jest wraz z mężem, Markiem, współzałożycielem Open Door Ministries w Chillicothe, Ohio (http://www.opendoorohio.com), oraz Mark and Nicki Pfiefer Ministries (http://www.markandnicki.com).

продвижение сайта расценки

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 4.3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *