Codzienne rozważania_26.05.11

Chip Brogden
A oni zwyciężali go [smoka] przez krew Baranka i słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by je raczej obrać niż śmierć” (Obj. 12:11) 

To na atakach przeciwnika budujemy nasze świadectwo. Jak nie ma zwycięstwa bez walki, Korony bez Krzyża, tak nie ma Świadectwa bez diabła. Nasze Świadectwo to nie „Alleluja, jestem zbawiony!” Tu nie chodzi o to, co mówimy, lecz o ŻYCIE, którym żyjemy. Pokonujemy smoka słowem tego Świadectwa. To Świadectwo demonstruje dominację Chrystusa nad grzechem, egoizmem i szatanem: i jest to coś niepohamowanego, twórczego, a nie biernego.

Świadectwo Pańskie jest tak naprawdę wzmacniane wtedy, gdy wróg się sprzeciwia, ponieważ ostatecznie widzimy, że rzeczywiście Chrystus ma pierwszeństwo we wszystkim. Jeśli naprawdę to demonstrujemy to powinniśmy stawać się duchowo coraz mocniejsi. Nie chodzi o to, że będziemy się czuć coraz lepiej i zawsze chodzić uśmiechnięci, gdy zmagamy się z przeciwnikiem, lecz oznacza, że, gdy nosimy Świadectwo Jezusa, to pomimo zewnętrznych warunków, nasz wewnętrzny stan będzie nieustannie wzmacniany.

—————————

Share your comments: http://InfiniteSupply.Org/may26

©2011 InfiniteSupply.Org Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi!

 

раскрутка

[Głosów: 2   Average: 5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.