Dlaczego nie mogę zostać uzdrowiony?

Young Steve

MOŻESZ być uzdrowiony!

Właśnie to pytanie jest oszustwem przeciwko tobie. To jakby pytać: – Tak, czy nie: Przestałeś zdradzać swoją żonę?

To pytanie samo w sobie jest już nie w porządku. Tracisz już udzielając odpowiedzi. W tym przypadku, zakłada ono z jakiegoś powodu, że nie możesz zostać uzdrowiony. Jest to kłamstwo.

Możesz robić jakieś rzeczy, które przeszkadza w odebraniu uzdrowienia. Nie znaczy to, że nie możesz zostać uzdrowiony. Po prostu znaczy, że nie zostaniesz uzdrowiony dopóki trwasz w nieprzebaczeniu, lub nie chcesz być posłuszny znanej ci woli Bożej. Patrz: Błędy, które powstrzymują twoje uzdrowienie. Jest tam lista rzeczy, które przeszkadzają możliwości otrzymania uzdrowienia, które Bóg za darmo ci oferuje.

Zadawałem to potworne pytanie przez lata. Wydawało się, że wszyscy „dostają” a ja jakoś nie mogłem tego pojąć tego, co Biblia mówi na temat uzdrowienia, aby stało się to rzeczywistością w moim życiu. Wierzyłem w kłamstwo, które mówi, że jest jakaś dziwna, nieznana przyczyna tego, że nie mogę być uzdrowiony. Dzięki Bogu, odkryłem, że to jest kłamstwo i mogłem zostać uzdrowiony. Diabeł uwielbia to, gdy wierzysz w to, że jest jakaś szczególna przyczyna tego, że nie możesz zostać uzdrowiony.

Boże obietnice są dla każdego, a „każdy” oznacza ciebie.

Jeśli będziesz słuchał Słowa Bożego mówiącego o uzdrowieniu, poświęcisz pewien czas na rozważania i działania na jego podstawie, szczerze będziesz szukał Boga to możesz zostać uzdrowiony. Nie jesteś szczególnym wyjątkiem. Bóg nie angażuje się w osobiste faworyzowanie czy animozje wobec nikogo (Rzym. 2:11, Kol. 3:25).

Jeśli masz problemy z otrzymanie uzdrowienia, proś Ducha Świętego, aby ci pomógł zobaczyć, gdzie go tracisz. Bóg nie zostawi cię, abyś samo dochodził do wszystkiego!

topodin

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.