Co robić, gdy nie widzę żadnego postępu po modlitwie?

Young Steve

Trwaj w wierze, że otrzymałeś swoje uzdrowienie. Nadal wypowiadaj to, że otrzymałeś swoje uzdrowienie. Trwaj w dziękczynieniu Bogu za uzdrowienie, które już otrzymałeś. Nie rezygnuj dopóki uzdrowienie nie zamanifestuje się całkowicie w twoim ciele. Trwaj we wszystkim, co w naturalny sposób masz robić (bierz lekarstwa – na przykład) dopóki twoje uzdrowienie nie zamanifestuje się w pełni.

Jeśli powodem zadania tego pytania jest fakt, że obawiasz się, że to nie zadziałało, to prawdopodobnie nie trwasz w wierze, aby w ogóle zacząć. W takim przypadku czytaj nadal wersety o uzdrowieniu, dobrą literaturę na ten temat i buduj swoją wiarę. Będziesz musiał zaczynać od początku, aż do chwili, gdy uwierzysz, że otrzymałeś swoje uzdrowienie. Faktycznie, jeśli zadajesz to pytanie to jest spora szansa na to, że nie jesteś aż tak mocnej wiary jak ci się wydaje.

Czas między modlitwą a oglądaniem jakiś zmian jest czasem, gdy „Bóg jest wierny, a każdy człowiek jest kłamcą”. Jest to czas, gdy doświadczasz cierpliwości wraz z wiarą. Ta cierpliwość nie jest rezygnacją, jest to aktywna siła, która wzmacnia twoją wiarę i nie pozwala na cofnięcie się pomimo okoliczności.

Niektórzy ludzie nie odnoszą powodzenia, ponieważ w chwili, gdy nie otrzymują takich rezultatów jakie się spodziewali, zakładają, że muszą zrobić „więcej otrzymywania przez wiarę”. Usiłują nakręcić więcej wiary. To nie działa. Prawdziwą modlitwą wiary modlisz się tylko raz. Po tym, dziękujesz Bogu, że już otrzymałeś odpowiedź w swym duchu. Dziękuj Bogu za nią pomimo, że nie widzisz żadnego postępu jeszcze. Dziękuj Bogu za stwierdzenie Jezusa, że możesz wierzyć i otrzymać to, o co się modlisz, gdy się modlisz.

Jeśli twój stan gwałtownie się pogorszy i zdaje się, że potrzebne jest zwiększona opieka medyczna, to udaj się po nią. Nie jest przeciwne wierze uzyskanie pomocy medycznej. Jeśli faktycznie trwasz w wierze, twoje nadnaturalne uzdrowienie zamanifestuje się samo i tak. Jeśli nie trwasz w wierze i odrzucisz pomoc medyczną, ponieważ myślisz, że wierzysz, możesz w konsekwencji umrzeć. Jeśli trwasz w wierze, trwasz w wierze i nie musisz się obawiać lekarzy. Przede wszystkim oni mogą zweryfikować i udokumentować twoje uzdrowieni, gdy przyjdzie.

Musisz robić to, co robił Abraham i „nie patrzeć na swoje ciało”. To nie znaczy, że masz odrzucać czy ignorować symptomy, znaczy to, że nie masz patrzeć na aktualny stan twojego ciała, jako ostatnie słowo dotyczące twojego uzdrowienia.

Inne tematy mają pomóc ci w rozeznaniu, czy trwasz w wierze. Czytaj je i przyglądaj się, czy rzeczywiście wierzysz w to, że otrzymałeś uzdrowienie, czy też po prostu masz nadzieję i modlisz się. Istotą jest to, że jeśli rzeczywiście wierzysz w to, że otrzymałeś uzdrowienie, to nie dbasz o to, że nie widać jeszcze żadnego postępu. Odpoczywasz wiedząc, że ono musi się zamanifestować o ile będziesz trwał w wierze.

Inne pożyteczne myśli można znaleźć pod: Myślałem, że zostałem uzdrowiony,  Dlaczego symptomy zaczęły powracać?

продвижение и раскрутка

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.