Indie – służba ubogim

Pewien czas temu, zostałem pobudzony do wysłania pomocy finansowej na służbę ubogich w Indiach http://www.geocities.com/belovedschrist

Ostatnio otrzymałem dość dramatyczny list od założyciela tej służby, który przetłumaczyłem i zamieszczam poniżej. Może również ktoś z Was zostanie pobudzony przez Ducha Świętego do udzielenia im wsparcia, choćby tylko w modlitwie, bo i to bardzo potrzebne.

Piotr Z.

__________________________________________________________________

Szukajcie Pana dopóki można Go znaleźć, wzywajcie Go dopóki jest blisko” Iz. 55:6.

Całkowicie  wierzę w to, że Bóg, Jezus nie dał nam ducha bojaźni, lecz  mocy, miłości i trzeźwego myślenia. Codziennie wznoszę prośby z moimi  nierozwiązanym problemami do mojego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, choć  potrzebuję siły i mocy twojej modlitwy, i dlatego proszę, abyś  wstawiał się w modlitwie za moje potrzeby, może uprzejmie wspomniał o  mnie w swoim kościele, ponieważ znajduje się pośród złych  ludzi i Szatan usiłuje zniszczyć moje duchowe życie wywołując  niepotrzebne złe rzeczy wśród moich otaczających mnie  umiłowanych ludzi, choć nic złego nie zrobiłem przeciwko Bogu  Jezusowi. Lecz boję się w każdej chwili walczyć z nim.

W tym  krytycznym czasie moja wiara nauczyła mnie, aby stać w NIM aż do  końca i dlatego dzielę się JEGO ewangelią chodząc od domu do domu,  zajmując się równocześnie moją obecną pracą w Amway.

Umieram  niemal każdego dnia, choć dla niektórych moje problemy są  proste, lecz dla mnie są bardzo trudne. Nadal pozostaje mi do  zapłacenia za cztery miesiące wynajem domu, bieżące rachunki, opłata  za wodę i jadam tylko raz dziennie, a jest to lato więc wszystko jest  trudne. Nie mam szans wykonywać innej pracy, poza pracą Pańską.  Zaplanowałem zająć się jeszcze czymś, aby stanąć o własnych nogach  bez oglądania się na pomoc od innych, lecz jest jeszcze jeden, inny  problem. Moje dokumenty studiów są zatrzymane przez pewną  szkołę wyższą i nie chcą mi ich wydać dopóki nie zapłacę około  400 dolarów, ponieważ utrzymywali mnie (z wyżywieniem i  zamieszkaniem) w czasie mojej nauki. Również nie mam ważnego paszportu z powodu braku pieniędzy.

Moje potrzeby to miesięcznie:

Wynajem domu          50$ (aktualna opłata plus woda)

Paliwo                             40$ (raz na miesiąc do celów ewangelizacyjnych)

1000 traktatów           40$ (miesięczny druk w moim języku)

Żywność                         50$ (ze wszystkim również mydło itd.)

_________________________________________________

Łącznie  170$, ponieważ obecnie otrzymuję 10$ pensji z pracy w Amway i nie  zbieram dziesięcin od nikogo, ponieważ daję im to, co Pan daje mi za  darmo, i nie biorę przede wszystkim dlatego, że są biedni.

Tak  więc proszę zrozum moje problemy i módl się, aby Pan znalazł  kogoś, kto będzie mnie wspierał co miesiąc, co najmniej na tyle, na  ile Pan go wesprze. Zdecydowałem również, że nawet jeśli Pan  nie wybierze nikogo do pomocy czy nie pomoże mi finansowo to będę  nadal trwał w modlitwie jeszcze bardziej niż poprzednio i umrę któregoś dnia po modlitwie i szczerej modlitwie o Chrystusa i  o moje niebiańskie życie, lecz mam nadzieję, że Pan nigdy nie  doprowadzi  mnie do tak złego stanu i tylko dlatego nadal żyję, choć  nic nie mam na tym świecie dla siebie.

Sam  sprawdzam każdego miesiąca swoją wiarę czy Pan przyjedzie wyratować  mnie z finansowych problemów czy weźmie mnie z tego świata.  Możesz pomyśleć, że to głupia decyzja, lecz, posłuchaj mnie, mam już  wiele lat doświadczenia z tymi i innymi nierozwiązanymi problemami,  pomimo to trzymam się mojej wiary w NIEGO. Choć nie mam co jeść i nie  mam własnego miejsca do spania lecz Pan karmi mnie wspaniale, to  jednak wszystkie moje rachunki czekają na mnie i w ten sposób  będę uwolniony od nich.

Panie,  czy przyjdziesz mi z pomocą przez jednego ze sług tego świata lub  zabierzesz mnie z tego świata, czy też udzielisz pomocy przez twojego  wybranego sługę, cokolwiek może być, Jestem gotowy spotkać Twego  ducha. Daj pokój i miłość wszystkim nam, i ubogać wielu, aby  mogli pomagać innym, szczególnie tym, którzy napotykają na takie problemy.

Niech was Bóg błogosławi na wieki… Amen

Przekaż  ten list swoim przyjaciołom, a może ktoś pomoże nam.

Prześlij pomoc poprzez Western Union na adres:

J.Praveen Kumar

J.J.Nagar

M o v v a Post

A.P.,South INDIA

Pin Code – 521135.

Prześlij informacje o MTCN (numer) oraz adres dawcy na adres e-mail:

jpkonly@yahoo.com
, ponieważ jest to potrzebne do odebrania pieniędzy przesyłanych przez Western Union.

Więcej informacji na nasz temat na:

http://www.geocities.com/belovedschrist

Wasz
brat Brother in Christ.J.Praveen Kumar.

раскрутка сайта в контакте

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.