Ja tam będę

26 maja 2007

Job 9:5-7
On góry przenosi niepostrzeżenie, przewraca je w swoim gniewie. Przesuwa ziemię z jej miejsca, tak że jej podstawy się chwieją. On każe słońcu, aby nie wschodziło, i na gwiazdy swą pieczęć kładzie.

Zach. 1: 2-4
Pan rozgniewał się bardzo na waszych ojców. Lecz powiedz im: Tak mówi Pan Zastępów: Nawróćcie się do mnie – mówi Pan Zastępów – a Ja zwrócę się do was – mówi Pan Zastępów. Nie bądźcie jak wasi ojcowie, do których przemawiali dawni prorocy, mówiąc: Tak mówi Pan zastępów: Odwróćcie się od waszych złych dróg i od waszych złych czynów! Lecz oni nie usłuchali i nie zważali na mnie – mówi Pan.

„JA JESTEM z moimi sługami aż do końca czasów. Gdy wieją wiatry i oceany się podnoszą, Ja tam będę. Będę tam, gdy to wszystko spadnie na was. Będę tam, gdy świat dojdzie do swego kresu. Gdy wszystko inne zawiedzie was, Ja tam będę.
Kto przyjdzie wam z pomocą, gdy wszystko się sypie w waszym świecie? Kto oświetli drogę, abyście widzieli. JA JESTEM jedyny, które to wszystko robi.

Powiadam wam, musicie wiedzieć o tym, że Ja tam będę. Ponieważ, gdy przyjdzie najciemniejsza godzina, wszystko inne was zawiedzie. Bądźcie przygotowani na nadchodzącą ciemną godzinę. Bądźcie przygotowani na przejęcie i potrząsanie światem. Bądźcie przygotowani na większą ilość wojen oraz niespodzianek pośrodku waszego codziennego życia.

Ja posłałem swoje sługi, aby ostrzegali was o tych dniach, lecz kto się tym przejmuje? Posłałem wielu strażników, a jednak wielu spośród was chodzi do psychologów i astrologów. Lecz prawda zostanie odsłonięta, ziemia otworzy się. Pochłonę tych, którzy dają fałszywe wskazówki. Odejdą dni, w których bezpiecznie mogliście biegać po pokojach i ukryć się, w tej godzinie wszystko zostanie ukazane. Obnażę grzechy wielu, wstrząsnę waszymi domami, wstrząsnę rządami, wstrząsnę ziemią, lecz w tym wszystkim i poprzez te wszystkie wstrząsy, Ja tam będę”.Stephen Hanson

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html (for donations)

1824 E. San Rafael St.
Colorado Spgs, CO. 80909

tseyigai@yahoo.comaracer.mobi

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.