Szukaj mnie pośród wrzawy miasta

1 czerwca 2007

1 Kor. 2: 13-15
Głosimy to nie w uczonych słowach ludzkiej mądrości, lecz w słowach, których naucza Duch, przykładając do duchowych rzeczy duchową miarę. Ale człowiek zmysłowy nie przyjmuje tych rzeczy, które są z Ducha Bożego, bo są
dlań głupstwem, i nie może ich poznać, gdyż należy je duchowo rozsądzać. Człowiek zaś duchowy rozsądza wszystko, sam zaś nie podlega niczyjemu osądowi.

„Co jest takiego w tym wszechświecie, o czym chciałbyś wiedzieć. Jaki aspekt mojego stworzenie zdumiewa cię? Jeśli spoglądasz na przeszłość to jest wyraźnie dla ciebie spisana, abyś ją znał, lecz co z przyszłością? Wiesz o znakach, które są wyraźnie opisane dla ciebie ? widzisz katastrofy i wojny niszczące ludzkość. Słyszysz o zmaganiach wielu. Patrzysz na wiele odpowiedzi, a jednak nie możesz ich zobaczyć.

Gdy wieją wiatry widzisz ich skutki, pomimo że samego wiatru nie widzisz. Słyszysz o zmaganiach wielu, a jednak nie znasz przyczyny. Nadchodzą te dni i pewne wydarzenia będą widoczne, czy jednak dostrzegasz w tym wszystkim Mnie? Patrzysz swoimi naturalnymi oczami, a nie moimi. Kręcisz się wokół swoich codziennych spraw, lecz gdzie można znaleźć Mnie w tym całym hałasie?

Gdy można znaleźć mądrość? Szukaj jej jak złota i srebra. Przekopujesz góry, aby ją znaleźć, a jest ona przecież w zasięgu twej ręki. To samo można powiedzieć o oglądaniu znaków i okresów czasu przed wami. Gdy słyszysz szelest liści i śpiew ptaków, czy słyszysz w tym jak przywołuję ciebie? Ja jestem w tych drzewach. Ja jestem pośrodku wrzawy miasta. Szukaj mnie a Ja dam się znaleźć. Kop głęboko a znajdziesz odpowiedź na twoje pytania. Przyglądaj się z bliska i oglądaj drogowskazy, które wskazują na mój szybki powrót. Tam można mnie znaleźć”.

 

Stephen Hanson

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html (for donations)

1824 E. San Rafael St.

Colorado Spgs, CO. 80909

 

tseyigai@yahoo.com

оптимизация сайт

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.