Kapiący miód!

Daniel Pontious
14,02,2024
Dziś rano, jak tylko otworzyłem oczy, Duch Święty pokazał mi coś, co na początku wyglądało mi na olej kapiący z drzewa, lecz, gdy przyglądałem się bliżej tej substancji, zdałem sobie sprawę z tego, że porusza się za wolno na olej.
Po bliższym przyjrzeniu się, okazało się, że było to miód, nie olej. Powiedziałem więc: „Panie, czemu pokazujesz mi dziś rano miód?”
Odpowiedział: Ponieważ, ZWIĘKSZAM DLA MOICH LUDZI PRZEPŁYW OBJAWIENIA-POZNANIA, ABY WALCZYĆ Z ILOŚCIĄ ZWIEDZENIA UWALNIANEGO PRZEZ WROGA.
Bo Bóg, który rzekł: Z ciemności niech światłość zaświeci, rozświecił serca nasze, aby zajaśniało poznanie chwały Bożej, która jest na obliczu Chrystusowym”(2Kor 4:6).

Możesz się zastanawiać, co miód ma do Poznania-Objawienia. Jeśli tak, to ten wers jest dla ciebie:
A gdy lud podszedł do tych plastrów, właśnie OPŁYWAŁY MIODEM. Ale nikt nie podniósł ręki do ust, bo lud bał się złożonej przysięgi; lecz Jonatan nie słyszał o tym, że jego ojciec zobowiązał lud przysięgą, i skierował koniec laski, którą trzymał w swojej ręce, i umoczył w plastrze miodu, i zwrócił rękę do ust. I wtedy oczy JEGO NABRAŁY BLASKU” (1Sam 14:26-27).

Prawdziwe Nadnaturalne Objawienie nie tylko daje świeże wejrzenie w to, co Duch Święty chce, abyś wiedział, lecz również odnowi zmęczone siły. Gdy Jonatan spróbował tego miodu to nie tylko jego oczy zajaśniały, lecz otrzymał również zdolność do pokonania wroga!
Bezpośrednio po tym zdarzeniu z miodem Jonatan zniszczył przeciwników, których ścigał, pomimo tego, że jego ojciec powiedział armii, aby nie jedli niczego (co jest przejawem ducha religijnego) dopóki wróg nie zostanie całkowicie zniszczony (1Sam 14:24).
Ten religijny duch zawsze chce ograniczyć dostęp do Nadnaturalnego Objawienia, które pochodzi wyłącznie od bezpośredniej Obecności Bożej, ponieważ nawet najwięksi kaznodzieje i nauczyciele nie dodadzą Mądrości i Objawienia Bożego, które może być udzielone jedynie przez Ducha Świętego.

Tak więc, nawet jeśli słuchasz tych ludzi to jedynym powodem, dla którego cokolwiek z tego korzystasz jest to, że Duch Święty objawia ci to, co mówią.

„… aby Bóg Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec chwały, DAŁ WAM DUCHA MĄDROŚCI I OBJAWIENIA ku poznaniu jego, i OŚWIECIŁ OCZY SERCA WASZEGO, abyście wiedzieli, jaka jest nadzieja, do której was powołał, i jakie bogactwo chwały jest udziałem świętych w dziedzictwie jego” (Ef 1: 17-18).
Mamy do czynienia z nadnaturalnym wzrostem objawionej wiedzy i mądrości dla tych, którzy karmią się miodem Słowa Bożego. Chociaż wróg wypełnia fale radiowe kłamstwami i podstępem, Duch Święty przekazuje swoim synom i córkom więcej wiedzy i jasności celu, tym, którzy pilnie szukają Jego oblicza!

Rozkazy Pana są słuszne, rozweselają serce, Przykazanie Pana jest jasne, oświeca oczy. Bojaźń Pana jest czysta, ostoi się na zawsze, WYROKI PANA SĄ PRAWDZIWE, A ZARAZEM SPRAWIEDLIWE. Są bardziej pożądane niż złoto, nawet najszczersze, i słodsze niż miód, nawet najwyborniejszy. Również twój sługa oświecił się nimi. WIELKA JEST NAGRODA DLA TYCH, KTÓRZY ICH STRZEGĄ” (Ps 19: 10-12).

Oczekuj, że Słowo Boże ożyje, gdy będziesz je czytał i medytował nad nim, ponieważ nie tylko pouczy cię, jak iść naprzód, ale także podtrzyma cię podczas bitew, które stoczysz!!!

Czy wiesz, kim jesteś?? ❤️❤️❤️

Pobierz aplikację BlueMail for Desktop

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.