Modlitwa za Beloved's Ministries#Beloveds Ministries

Och! Mój Jezu!

Wysłuchaj mojej modlitwy i odpowiedz mi, mój Panie:

Panie Jezu, ty wiesz o mnie wszystko i wiesz wszystko, co robię od wielu lat pomimo, że wśród wzlotów i upadków, i wiesz o nas, że pomimo braku jakiegokolwiek comiesięcznego wsparcia Beloved’s Ministries trwa i wykonuje Twoje wielkie dzieło w różnych regionach, pracując ze szczerymi duszami, przez modlitwę i post, i trwając w Twojej przekazanej wierze. Lecz, Panie, jak długo chcesz mnie jeszcze sprawdzać, tak jak dotąd? Panie, Ty masz władzę, aby mnie próbować i sądzić, lecz tutaj są ludzie, którzy mieszkają ze mną i to co mnie otacza,to wszystko testuje mnie jak nic innego, choć stoję na Twoim Słowie, ze względu na słowo Twojej obietnicy i ciągle mocno wierzę, że wykona się ona w moim drobnym życiu, abym czynił nadzwyczajne dzieła w Twoim imieniu na całym świecie.

Proszę, Panie, abyś otworzył szeroko drzwi dla ludzi z całego świata, którzy będą co miesiąc wspierać tą drobną służbę, „Beloved’s Ministries”, i spełnił Twoją Obietnicę, którą mi dałeś,  Panie. Panie, nie zawstydzaj mnie i nie dawaj żadnej sposobności do  tego, aby śmiano się ze mnie, ze względu na moich przeciwników i tych, którzy nie chcą takiej zmiany zobaczyć.

Panie,  wyrusz i wyszukaj tych, którzy co miesiąc będą wspierać  Beloved’s Ministries i znajdź stałą osobę, która pomoże nam co  miesiąc. Lecz niech to będzie dobra osoba, która będzie stać  na gruncie swojego słowa, a nie ludzie ze świata. Pomóż temu  człowiekowi i poprowadź go, aby spojrzał na nas i pomagał nam co miesiąc, aż do Twojego powrotu.

Panie,  jak wiesz, już ponad pięć lat minęło, choć Ty jeszcze nie  przedstawiłeś nikogo doskonałego i solidnego, kto wspierałby  BELOVED’S MINISTRIES. Drogi Panie, niektórzy o nas myślą,  niektórzy coś obiecali, a jeszcze inni wątpią w nas. Dotknij  ich wszystkich Twoją uzdrawiającą dłonią i usuń ich wątpliwości,  ubogać ich tak, aby mogli nam pomagać, na tyle na ile będą mogli w TWOIM imieniu . . .

Panie,  bez CIEBIE, któż może przyjść i pomóc nam, i bez  opowiadania innym o nas, kto przyjdzie nam z pomocą. Więc, PANIE, ty  jesteś wszystkim, co posiadam i nie mam żadnego dobra poza TOBĄ, więc, proszę, otwórz drzwi dla mnie i dla Beloved’s Ministries………..

Wyrusz,  Panie, powiedz o nas całemu światu i wybierz co najmniej kilku  wybranych dla nas, spraw, aby mogli nas wspierać. TY, Panie, wiesz,  potrzebujemy coraz więcej na uruchomienie projektów, lecz mamy  tylko puste ręce, więc napełnij wszystkie nasze puste ręce darami  Twojej miłości, abyśmy szli, znajdowali i napełniali puste żołądki i byli pomocą dla wszelkiego rodzaju ubóstwa….

Panie,  Ty wiesz, że to jest moją codzienną modlitwą od wielu lat, lecz  PANIE, jak długo muszę tak wołać? Panie, nie wierzę w moją wiedzę czy  dyplomy, czy pracę i dlatego to wszystko zostawiłem i stanąłem na  drodze z pustymi rękoma w 2002 roku. Od tamtej pory aż do dziś  wykonuję TWOJE dzieło, lecz, Panie, miej miłosierdzie dla mnie przez TWOICH ludzi i pomóż mi, przynajmniej na rzecz Beloved’s Childrens (Dzieci Umiłowanego), ponieważ one modlą się za  wszystko, aby mogły oglądać to, co widzieć powinny z TWOJEJ łaski, Panie.

Panie,  błogosław tych ludzi, którzy modlą się za nas i spraw, aby  mogli nam pomóc materialnie. . . Panie, mam nadzieję, że już  teraz wybierasz tych ludzi, którzy będą nas wspierać i stać jako kręgosłup tej służby BELOVED’S MINISTRIES.

I  kocham Cię, Panie.

Przekaż,  Panie, ten sygnał alarmowy na cały świat, aby dostrzeżono stronę Beloved’s Ministries http://www.belovedsministries.com i spraw, aby byli to dobrzy ludzie, i aby byli w stanie wspierać nas finansowo co miesiąc. . .

Panie, błogosław mnie i tych, którzy to czytają. Modlę się w Imieniu
Jezusa Chrystusa. Amen

Niech Was Bóg wszystkich błogosławi . . . Amen.

Wasz brat w Chrystusie J.Praveen Kumar.

Jeśli zechcesz nam pomóc przez system bankowy to kilknij tutaj:

http://www.belovedsministries.com/bank.html

LUB

Jeśli zechcesz nam pomóc przez Westeron Union

http://www.belovedsministries.com/westeronunion.html

Więcej szczegółów na nasz temat znajduje się na:

http://www.belovedsministries.com

Niech Was Pan błogosławi. Amen.

Chwała Panu a Wam życzenia w imieniu Jezusa.

seo yandex

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.