Nie mieszajcie rzeczy ze świata z Bożymi.

9 września 2007

Niech nie znajdzie się u ciebie taki, który przeprowadza swego syna czy swoją córkę przez ogień, ani wróżbita, ani wieszczbiarz, ani guślarz, ani czarodziej, ani zaklinacz, ani wywoływacz duchów, ani znachor, ani wzywający zmarłych; gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy, kto to czyni, i z powodu tych obrzydliwości Pan, Bóg twój, wypędza ich przed tobą. V Moj. 18:10-12

 

„Powiadam wam, że jestem już zmęczony ludźmi, którzy w tej godzinie szukają odpowiedzi z dala ode Mnie. Wielu szuka ich u psychologów i w innych miejscach. Niektórzy chrześcijanie, sami nazywają siebie psychologami. Niektórzy nawet uważają, że prorok jest psychologiem.
Te filozofie i idee przeniknęły kościół. Te ułudy są subtelną pracą przeciwnika. Nazywają czarne białym, a białe czarnym. Nic dziwnego, skoro szatan przychodzi jako anioł światłości. On będzie występował w przebraniu tych rzeczy. W ten właśnie sposób stara się zdyskredytować to, co pochodzi od Boga. Nie mieszajcie tego, co jest ze świata, z rzeczami Bożymi.
Nie szukajcie odpowiedzi poza Mną, nie czytajcie kart, nie szukajcie odpowiedzi u umarłych. Nie zagłębiajcie sekretnych nauk. Nie wychodźcie poza to, co napisano, ponieważ jeśli to zrobicie, natraficie na ciemną stronę swojej duszy. Jeśli już raz wyruszysz w dół tą drogą to trudno jest z niej zawrócić. Pamiętaj o tym, że nawet Saul, poszedł do wróżki z Endor. Skontaktował się z moim sługą Samuelem, który odpoczywał po ziemskim trudzie. Nie znalazł tego, czego szukał.

Patrzcie na Mnie i a znajdziecie odpowiedzi, których potrzebujecie”

Stephen Hanson
http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html
(for donations)

1824 E. San Rafael St.

Colorado Spgs, CO. 80909
tseyigai@yahoo.com
продвижение сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.