Pierwszy chrzest w Kościele Living Hope, Nepal

Niedawno nawiązałem kontakt z pastorem nowego zboru w Nepalu. Oto pierwsza relacja jaką mi przysłał (grudzień był tam równie łagodny jak i nas), proszę o modlitwę i ewentualne wsparcie finansowe przeze mnie

16 grudnia 2012  przebieg chrztu
16 grudnia 2012 roku zostało ochrzczonych 3 w Living Hope Church (Kościół Żywej Nadziei). Zgodnie z nakazem Pana Jezusa Chrystusa przyjęli chrzest w imieniu Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Dziękujemy Bogu za Jego wspaniały plan w Living Hope Church – jest to pierwszy chrzest w naszym kościele.

Przed wejściem do wody chrztu

Chrzest

Po chrzcie

Nabożeństwo poświęcenia Kościoła Living Hope 17 grudnia 2011

Zgodnie z prowadzeniem Pańskim 16 grudnia 2012 roku nasz kościół otrzymał nazwę Living Hope Church. Wiel. Rinzi Lama oraz wiel. Sziam Nepali byli głównymi mówcami. Na początku przywitaliśmy ich Daka Topi (tradycyjne nakrycie głowy), które nałożyła im Kusum Tamang (pierwsze zdj. poniżej od lewej-przyp.tłum.). Dam Tamang prowadził spotkanie. Podzielił się również krótką historią Kościoła Living Hope. Wiel. Rinazi Lama przyniósł Słowo Boże. Wiel. Rinzi oraz Shyam modlili się o Prem Tamang’a, aby był pastorem Kościoła Living Hope. Na tym nabożeństwie zebrało się 75 osób.

Uwielbienie z serca dla Boga

Wiel. Rinzi Lama i wiel. Sziam modlą się o Prem i Kusum Tamang, aby przyjęli pastorskie obowiązki.

Wiel. Rinzi, wiel. Sziam oraz pastor Prem udzielają Świętej Komunii

Dziękczynienie

раскрутка сайта

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.