Poszukujemy partnerów w służbie

 Jesteśmy sługami Królestwa Bożego i nasza służba THe Kingdom of God Ministries, Movva w porównaniu do każdej innej służby na świecie jest mała, choć służymy Panu Jezusowi Chrystusowi według naszych możliwości, nie powstrzymując pracy Pańskiej.

Mamy obecnie wiele wyzwań, aby dotrzeć do wielu miejsc i zbawić niezbawionych, pomóc wielu wdowom, ubogim pastorom, więc potrzebujemy Waszego wsparcia, aby wykonać więcej pracy, założyć wiele kościołów w tych miejscach, gdzie ich nie ma.

Chcielibyśmy mieć wspólnotę, powiązanie czy przynależność, aby wspólnie pracować z wami czy jakąkolwiek organizacją/służbą.

Chcielibyśmy znać Wasz zdanie i prosimy o modlitwę za nas oraz zwrócenie uwagi na to, że obecnie spotykamy się z finansowymi problemami ze względu na zakup ziemi pod kościół/schronisko dla wdów, zakup systemu nagłaśniającego i sprzętu muzycznego, zarówno dla kościoła jak i w celach ewangelizacyjnych.

Zróbcie coś ze swojej strony, aby pomóc tej małej służbie czy to przez przekazanie pomocy  indywidualnie czy przez otwarcie jakiejś filii Waszej służby/organizacji w Indiach, aby coś dla nas zrobić przez Waszą służbę czy indywidualnie.

Prosimy, módlcie się o nas i dajcie nam znać, co o tym sądzicie, a niech Duch Święty prowadzi was w tym, co można zrobić dla The Kingdom of God w Indiach.

Oczekujemy na Waszą odpowiedź, a jeśli nie możecie zrobić w tej sprawie nic to przynajmniej przekażcie tą wiadomość dalej i polećcie nas waszym przyjaciołom/kościołom/służbom. Bądźcie błogosławieni zawsze. Amen.

Więcej informacji można uzyskać na stronie:

www.thekingdomofgod.in

Ewangelista JPK

 e-mail: jpkonly4u@yahoo.com

www.thekingdomofgod.in@gmail.com

———————————————————————–

Więcej informacji w j. polskim z działalności pastora Kumara z poprzednich lat znajduje się tutaj:

http://www.poznajpana.pl/?cat=106

aracer

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.