Prorocze słowo dla starszych duchowych przywódców

Oryginał TUTAJ

Wydaje się, że dziś każdy, kto ma jakąś służbę, ma jakiś punkt widzenia, jakieś tajemne objawienie, jakiś unikalny czynnik,.. ta próba dokonywana przez starszych liderów wykucia niszy jest zanieczyszczaniem Bożego słowa, przesłania ewangelii, okradaniem Boga Chwały i wprowadzania zamieszania świętym. Musimy ponownie przejrzeć główne prawdy Ewangelii. Mamy tak wielu kaznodziejów, twierdzących, że mają takie czy inne głębokie wejrzenie w Boże rzeczy, że ludzie toną.

To wszystko to tylko krzykliwa próba niektórych budowania swojej służby, przyciągnięcia członków, znalezienia akceptacji, zdobycia rozgłosu, żeby nastąpił postęp na ich drodze do kariery w służbie.

Przestańcie, proszę. U wielu wprowadzacie swoją głupotą w zamieszanie . Należycie wykładajcie słowo… Nie bzikujcie. Słyszałem pewnych najgłupszych kaznodziejów, głoszących o takich rzeczach jak kolor brody Aarona, o żonie i nożu Mojżesza oraz o najsławniejszym LODABAR, które jest skuteczne wyłącznie w akustycznym brzmieniu. Słyszałem, jak tak wielu kaznodziejów intonowało „LOW DE BAR”, donośnym głosem, zupełnie nie traktując tego poważnie,.. zwykłe chmury bez deszczu.

Mnóstwo z tego, co się ostatnio dzieje, Czerwone Księżyce, Szemitah, Harbinger (Zapowiedź) jest tego samego rodzaju głębią. Równie głupie jak facet, który głosił, że Jezus powróci w 1988 roku, ponieważ on znalazł 88 powodów po temu. Harold Camping zrobił to samo. Sprzedał kupę książek i pomniejszył Ciało Chrystusa z tego powodu.

To wszystko zanieczyszcza przesłanie o Królestwie, .. to, które Jezus głosił przez 40 dni po Swoim zmartwychwstaniu.
Wróćmy do podstaw. Jeśli masz jakieś objawienie, prawdopodobnie jest ono dla CIEBIE, … zachowaj je dla siebie. Rozmyślaj nad nim. Jim Jones miał unikalne objawienie, które zabiło setki istnień. Mahomet miał głębokie objawienia i spisał Koran… co doprowadziło do zamieszania, które trwa do dziś. Kiedy ten świat nabiera się na te głupie głębokie rzeczy, wywołuje to panikę, w którą nikt nie powinien wpadać, bądź zwodzi naiwnych.

Nie znaczy to, że nie mamy walczyć o Boże rzeczy i nie dokopywać się do prawd, lecz starajmy się trzymać z dala od głupoty… W porządku?

TO jest słowo Pana dla NIEKTÓRYCH NA DZIŚ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.