Przesłanie z serca

10 marca 2007


Chciałbym się dziś podzielić kilkoma myślami z mojego serca. Czuję, i prawdopodobnie wy też, że jest ogromna obfitość proroczego słowa, które jest przekazywane przez internet. Część jest dobra, lecz wydaje się, że wiele z tego to „komunały”. Niepokoi mnie to, ponieważ są to rzeczy, które wychodzą nawet od znanych ludzi i domniemanych proroków. Wpływa to i na mnie, ponieważ nie chcę, aby to czym ja się z wami dzielę, stało się takim „komunałem”. Słowo i przesłanie, które pochodzi od Pana nie powinno nim być. Powinno być ” świeże” i żywe, i powinno reprezentować głębokie rzeczy i serce Samego Boga.

Od jakiegoś już czasu odczuwam, że będę od czasu do czasu przekazywał nieco innego rodzaju przesłanie. Być może to, co przesyłałem przez ostatnie 10 lat zmieni się całkowicie i zostanie zastąpione przez nauczanie o bardziej apostolskim charakterze. Nie jestem tego jeszcze pewien, lecz wiem z pewnością, że Pan chce, abym nauczał i nadal przygotowywał Jego ludzi nie tylko na to, co jest przed nami, lecz również ugruntowywał ich w podstawach prawdy. Wszyscy się mamy czym dzielić. Widzimy również różne rzeczy z punktu widzenia naszych obdarowań i nikt z nas nie posiada Bożego serca w całości. To powinno być oczywiste. Wszyscy chcemy objawienia Boga i wszyscy możemy go otrzymać, gdy zaczynamy Go poznawać osobiście. Nie musimy chodzić gdzieś i zasiadać u stóp kogoś innego, i słuchać o Nim, ponieważ wszyscy mamy taki sam dostęp do Pana. Tak, różnorodne służby zostały ustanowione, aby przygotowywać i karmić Jego lud, lecz mamy również taki sam dostęp do tych rzeczy.

Ale to namaszczenie, które od niego otrzymaliście, pozostaje w was i nie potrzebujecie, aby was ktoś uczył;  lecz jak namaszczenie jego poucza was o wszystkim i jest prawdziwe, a nie jest kłamstwem, i jak was nauczyło, tak w nim trwajcie. 1 Jn 2:27

Tak więc, w istocie chodzi mi o to, że wszyscy musimy szukać najpierw Jego, ponieważ wtedy znajdziemy odpowiedzi na to, co wprawia nas w zakłopotanie. Ciągle są tacy, którzy myślą, że muszą przestrzegać Prawa, inni znowu mieszają inne doktryny czy wynoszą jedną koncepcję czy doktrynę nad wszystkie inne. Musimy patrzeć na Jego Słowo w całości, musimy dojrzeć a w tedy nie będziemy miotani tam i z powrotem każdym wiatrem doktryny, który się pojawia.

продвижение

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.