Rozpoznawanie znaków czasu

Logo_Total Change

Drodzy przyjaciele!

Mam dziś raczej niezwykłe przesłanie. Wierzę, że przemiana kościoła, o której piszę do kilku lat nie dotyczy tylko samego kościoła – jest to również przygotowanie Bożych ludzi do tego, co ma przyjść na ten świat. Bóg kocha ten świat. To, co wydarzy się następnie to wielka przemiana w ekonomice, kulturze i w dziedzinie politycznych rządków. Prostym faktem jest to, że większość kościoła śpi, prowadząc swoje sprawy jak zawsze. Gdy zacznie się wstrząs, my musimy wiedzieć jak chodzić w Królestwie , które nie ma końca!
Naszym powołanie nie jest ukrywanie się ze strachu. To my mamy odpowiedź, my jesteśmy sola i możemy nadać smak temu światu. My jesteśmy światłem, możemy świecić w ciemnościach. T o przesłanie jest okazją do przypomnienie tego, jaki jest rzeczywisty stan rzeczy w naturze. Oto sytuacja tak, jak ja ją widzę i oto do czego zostaliśmy powołani.

Terry Somerville

Rozpoznawanie znaków czasów

Gdy nastanie wieczór, mówicie: Będzie pogoda, bo się niebo czerwieni; A rano: Dziś będzie niepogoda, bo się niebo czerwieni i jest zachmurzone. Oblicze nieba umiecie rozpoznawać, a znamion czasów nie potraficie? Mat. 16:2-4

Jezus został zapytany o znaki, aby udowodnił kim jest. Odpowiedział, mówiąc, że faryzeusze potrafią odczytywać pogodę, lecz nie znają znaków czasów. Innymi słowy: Są znaki tego, co Bóg robi, które mogą być zauważone w naturalny sposób (równie wyraźny jak pogoda), jeśli tylko otworzymy nasze oczy! Nie potrzebujesz  epifanii, aby to zobaczyć!Tak więc,…. co jest proroczego w „nie dobrze” , które siedzi naszych wnętrznościach przez jakieś ostatnie 8 lat? Co pobudza w tobie Duch Święty, gdy oglądasz wydarzenia z wiadomości? Coś bardzo WIELKIEGO jest na horyzoncie. Bóg mówi do nas, abyśmy się przygotowali. Jak? On pokazuje nam, że jesteśmy kościołem zbudowanym na piasku ludzkich instytucji i kultury. On mówi, że te piaski zapadną się. ON ostrzega nas, abyśmy budowali na skale, na Chrystusie i Jego Królestwie, a nie jest to dla nas proste. Wkrótce przyjdzie taki czas, gdy inni będą szukać u ludzi Bożych odpowiedzi. My jesteśmy solą i światłością. My zostaliśmy powołani, aby przynieść Jego Królestwo potrzebującemu człowiekowi. Czy kościół będzie gotowy na to wezwanie, które jest już u drzwi?


CZYTAJ ZNAKI SZEROKIEJ (WIDE) PRZEMINAY ŚWIATOWEJ

Gruntowna zmiana – znak: 2004 Tsunami.
Jest to prawdziwie wielki znak gruntowej przemiany. Tsunami zapowiedziało tym, którzy mają uszy, aby słuchać: Gdy będą mówić pokój i bezpieczeństwo, wtedy spadnie na nich nagle zniszczenie (1 Tes. 5:3). Paweł powiedział, że chodzi tutaj o czasy i chwile, oraz że powinniśmy wiedzieć, co się dzieje! Tsunami w proroczy sposób mówi każdemu, kto ma uszy do słuchania: „Obudź się! Czuwaj!”


Wy zaś bracie, a nie jesteście w ciemności, by was dzień tan jak złodziej zaskoczył. Wy wszyscy bowiem synami światłości jesteście i synami dani. Nie należymy do nocy ani do ciemności
(1 Tes. 5:4,5)

Ostrzeżenia – wojna u twoich drzwi – znak 911
Wojna się zmieniła. Najpotężniejsze kraje na ziemi nie są w stanie obronić siebie samych. Jest nieustanne pysznienie się swoją militarną siłą, lecz bezpieczeństwo polegania na wojskowej mocy zawsze było mitem i teraz Bóg sprawia, że jest to oczywiste! Tak, za wszelką cenę zabezpieczajcie granice, lecz nie ma w tym pokory przed Panem! Z pewnością oznacza to, że Pan sprowadzi takie narody w dół, dopóki nie będzie wielkiej pokory i pokuty ! Lecz czas już jest bliski. To wydarzenie zapowiada


Biada tym, którzy zstępują do Egiput po pomoc polegają na koniach i ufność pokładają w wozach wojennych, że liczne i w jeźdźcach, że bardzo silni, lecz nie patrzą na Świętego Izraelskiego !
(Iz. 31:1)

Globalny terroryzm dostarcza pretekstu do pojawienia się totalitarnego rządu. Usprawiedliwia ogromne ograniczenie osobistej wolności a nawet zawłaszczające ataki na inne państwa. To oznacza zmianę charakteru demokracji, do której byliśmy przyzwyczajeni. Wszczepiane chipy identyfikacyjne i wielki brat są bliżej, niż nam się wydaje.Ekonomiczne ostrzeżenie – Dzień zapłaty jest tuż
Zawalenie się „World Trade Centre” jest znakiem ekonomicznym, który należy czytać. Ekonomia zachodu, a w szczególności Stanów Zjednoczonych, jest wielkim balonem pożyczonych pieniędzy, gotowym wybuchnąć. Oczywiste to jest dla każdego wrażliwego człowieka. Możesz pożyczać i żyć na wysokim standardzie, lecz w końcu musisz zapłacić lub zbankrutować. Wypłata jest już blisko. Dolar był światowym ulubieńcem, a jego zabezpieczenie napompowane. Lecz teraz świat zdaje sobie sprawę z tego, że nie są konsumowane realne pieniądze. Kryzy spadku wartości hipotecznych jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, lecz kolejny raz zapobiegano temu przy pomocy większej ilości pożyczek. Dodajcie do tego to, co się dzieje na rynku ropy. Ceny są windowane przez rynek (a nie OPEC!) Inwestorzy handlują przy pomocy,… zgadnij czego??? Większej ilości pożyczonych pieniędzy, w nadziei, że zbiorą zyski. Ceny ropy rosną i wpłynie to na całą ekonomię. W międzyczasie, azjatyckie 
kompanie redukują pola naftowe i naturalne źródła na całym świecie.
Zachód nie może rozwijać się, z powodu długu i spadającego dolara. Potężna ekonomiczna przemiana dzieje się w stosunku do Azji.


Globalne ocieplenie czy globalna zmiana.

Pozwólcie, że powiem coś, co może wywołać falę protestów. Jest coś bardzo podejrzanego w tym globalnym ociepleniu. Nie lubię zatrucia środowiska, lecz, prawdę mówiąc, to globalne ocieplenie śmierdzi szczególnymi grupami zysków, szczególnych funduszy i politycznej poprawności. Uciszanie różnych poglądów trąci nowym globalnym faszyzmem (a jest MNÓSTWO różnych zdań w społeczności naukowców) i, szczerze mówiąc, kontrolowanie pogody nie jest w ludzkich rękach!

Ogniu i gradzie, śniegu i dymie, wichrze gwałtowny, co pełnisz jego rozkazy Psalm 148:8

Podczas, gdy my odkopujemy się z kolejnego głębokiego ochłodzenia, a polarne niedźwiedzie przepływają na nowe pola lodowe (tak, Al, one nie są pozostawione bez pomocy!), jakie rzeczywiste informacje przekazuje pogoda? Czy Bóg jest w to zaangażowany? Jak przekazuje Księga Objawienia, pogoda końca czasów nie będzie pozostawiała żadnych wątpliwości, co do jej boskiego wpływu. On jest Bogiem zazdrosnym. Jeśli my upieramy się przy tym, że to człowiek wywołuje pogodę, i dzięki temu możemy się uratować, to On to zmieni.Jeśli odczytujemy te znaki dziś, widzimy, że Bóg jest tutaj. Oto jeden znak: 25 lat temu musieliśmy „ratować się” przed globalnym ochłodzeniem. Oni (dokładnie ci sami) powiedzieli nam, że to z powodu wydalania CO2! Teraz musimy ratować ludzkość ponownie – przed ociepleniem. Lecz jesteśmy zamrożeni !! Hm… Oto następny: teoria „Wielkiego Wybuchu” jest obecnie odrzucana! Ta teoria „wykazała” że Bóg nie stworzył wszechświata i było to nauczane adamantly naszych dzieci. Wydaje się, że wszyscy naukowcy mylili się i że wszechświat nie współpracuje z ich teoriami. Hm… Moja rada? Słuchajcie Boga.


Mienili się mądrymi, stali się głupi
(Rzm. 1:22)

Proroczo, globalne ocieplenie jest ożywionym wołaniem o globalną zmianę władzy, porzucenie narodowej suwerenności i politykę kontrolującą ekonomię. Przewiduję, że te rzecz znacznie bardziej wpłyną na nas , niż ciepła pogoda.


Jedni chlubią się wozami, drudzy końmi, lecz my chlubimy się imieniem Pana, Boga naszego
(Ps. 20:7)

WSZYSTKO RAZEM

Tak więc, jak to wszystko odczytujemy? Co się dzieje?

1. Ekonomiczne przetasowania.

Ekonomia Stanów Zjednoczonych i innych przeżywa silne wstrząsy. Potężny dług jest już rozpoznany i powoduje, że dolar tonie, co wywoła ogromną inflację. Azja staje się światową ekonomiczną elektrownią. To dlatego Bóg sprowadza tam przebudzenie. Oni zaniosą ewangelię światu, gdy już ich ekonomia będzie miała wpływy na całym świecie. To właśnie dlatego, ja głoszę tam tak często jak to tylko możliwe.

2. Polityczne przetasowania.

Wzrasta autorytet/władza ciał międzynarodowych. Nie szukaj jeszcze rządu światowego, lecz kolejne narody „oddają pole” dobrowolnie. Światowe ciała będą dyktować ekonomiczne rozwiązania problemów długów, przemysłowe i konsumenckie sposoby kontroli węgla, będą starać się ograniczać religijne i cywilne wolności ze względu na bezpieczeństwo. W między czasie, kraje takie jak Rosja, będą reagować i umacniać swoja siłę. Z pewnością przed nami bardzo interesujące czasy.

3. Utrata wolności osobistej

Należy spodziewać się nowych kroków bezpieczeństwa w stronę ochrony przed złodziejami danych osobowych i przed terroryzmem. Spodziewaj się tego, że wszystko będzie śledzone. Ludzie nienawidzą utraty niezależności, lecz zaakceptują ograniczenia ze względu na „bezpieczeństwo”. Wszczepiany system identyfikacji będzie w końcu wprowadzony na swoje miejsce, lecz tylko po tym, gdy narody odstąpią tą władzę światowemu ciału. Co może popchnąć do tego? Uważaj na to, co się będzie działo, gdy terroryści użyją nuklearnych urządzeń.OSTATECZNE PRÓBA SIŁ KRÓLESTWA – BÓG MÓWI DO KOŚCIOŁA
Bóg przekazuje kościołowi tak jasno, jak to tylko możliwe: zerwij swoje powiązania z królestwami tego świta, wyrównaj szeregi z Królestwem Bożym! Zbliża się ostateczna konfrontacja. Lepiej, abyśmy się nauczyli jak chodzić w Królestwie Bożym, ponieważ królestwa tego świata zaczynają podnosić się, dając życie następnym światowym władzom.


Musimy wiedzieć kilka rzeczy:
– Jak chodzić w Królestwie Bożym.
– Co utrudnia działania Królestwa Bożego w naszym życiu i jak to zmienić.
– Jak dzielić się dobrą nowiną Królestwa Bożego.
– Jak przyjąć cudowne zaopatrzenie, gdy ludzkie zawodzi.
– Jak uzdrawiać chorych, gdy system medyczny zawodzi.
– Jak słyszeć głos Ducha, gdy nic nie działa w taki sposób, jak się spodziewamy.
– Jak być kościołem bez programów i budynków.
– Jak chodzić w doskonały pokoju w niespokojnym świecie.


SÓL I ŚWIATŁOŚĆ W POTRZEBUJĄCYM ŚWIECIE

Kościele, to jest twoja ostatnia godzina! Chwała Pańska będzie świecić nad nami, a w Jego miłość i Królestwie przyniesiemy odpowiedzi zdesperowanemu światu. Lecz nie możemy pozostać tu, gdzie jesteśmy. Musimy zmienić się, gdy Bóg się porusza. Pan mówi, aby się nie bać, lecz abyśmy byli odważni i uważni. Mamy totalne bezpieczeństwo w Nim, a bezpieczeństwo tego świata przemija.


A Pan szedł przed nimi w dzień w słupie obłoku, by ich prowadzić w drodze, a w nocy w słupie ognia, aby im świecić, żeby mogli iść dniem i nocą.
(II Moj.13:21)

Wiele błogosławieństw
Terry Somerville
aracer.mobi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.