TGIF_03.07.07 Czyń cuda swoją laską

Today God Is First 

Logo_TGIF2

A laskę tę weź do ręki swojej, bo nią będziesz dokonywał znaków.
II Moj. 4:17

Jaką laskę Bóg włożył do twojej ręki? Czy jesteś budowniczym? Czy pracownikiem biurowym? A może lekarzem? Laska Mojżesza reprezentuje jego zawód pasterza. Bóg miał coś na myśli obierając mu taki zawód – czynienie cudów i zdumiewających cudów Pan dokonał! Bóg zamienił rzekę Nil w krew, przy pomocy dotknięcia laską. Zamienił laskę w węża, rozdzielił nią Morze Czerwone, a to tylko kilka z cudów, których Bóg dokonał przez nią.

Jeśli poddajemy nasze talenty i umiejętności Pan, Bóg może czynić cuda przez nie. Po pierwsze, Mojżesz musiał poddać to, co miał w ręce Bogu. Wyłącznie po tym fakcie Bóg mógł używać tej laski. Dopóki Mojżesz trzymał się jej, Bóg nie mógł i nie czynił cudów przez nią.

Jeśli nie dojdziemy do tego samego miejsca z naszym Ojcem, nie będziemy oglądać cudów dokonywanych w naszej pracy. Pan kocha się w okazywaniu Swej mocy przez nas. Gdy staniemy się otwartymi naczyniami, możemy spodziewać się, że to będzie się działo.

Czy oddałaś już swoją laskę Panu? Zaoferuj ją Mu i patrz, co Pan może zechce przez nią zrobić. Twoje życie nigdy nie będzie już takie samo.

продвижение

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.