TGIF_09.07.07 Dobry „poborowy”

Today God Is First 

Logo_TGIF2

… będą się jeszcze radowali, gdy zobaczą kamień szczytowy w ręku Zorobabela. ….
Zah 4:10

W podstawówce często grywaliśmy w podbijaną piłkę. Dwóch kapitanów wybierało sobie najlepszych chłopaków, aby uformować zespoły. Często byłem wybierany, ponieważ byłem dobrym sportowcem. To miło być cenionym przez innych, za to co ich zdaniem można osiągnąć. I odwrotnie, musi być podłym uczuciem, gdy wybierają na końcu lub wcale.
Tak też było z Zorobabelem. Był człowiekiem wybranym przez Boga do odbudowy świątyni. Bóg dostrzegł w nim coś, co mógł wykorzystać do Swego celu. Ludzie również rozpoznali to, że Zerubabel był mężem, któremu mogli zaufać.
Wtedy Pan poruszył ducha Zorobabela, syna Szealtiela, namiestnika Judei, i ducha arcykapłana Jozuego, syna Jehosadaka, i ducha całej reszty ludu,… (Agg. 1:14a).

Czy należysz do tej resztki pracujących zawodowo wierzących, których Bóg wywołuje dziś? Nie pozwól na to, aby zabieganie współczesnego miejsca pracy wytrąciły cię z ważnych planów jakie Bóg ma dla ciebie. Czy przypominasz sobie dzień, w którym Duch Święty spoczął na tobie Czy chodzisz od tamtej chwili w namaszczeniu? Szatan stara się nas rozpraszać pilnymi potrzebami chwili, w przeciwieństwie do pokoju wagi spraw wiecznych. Pytaj Boga, jakie powinny być dziś twoje priorytety. Niech Jego priorytety będą twoimi.

seo оптимизация топ 10

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.