Wizja dla Izraela_26.07.2013 – Petycja

800px-Panorama_Jerozolimy

Drodzy Przyjaciele Izraela,

UE zatwierdziła bojkot kontaktów gospodarczych z jądrem ziem biblijnych: Judeą i Samarią. Jako przyjaciele Izraela i wierzący Bogu, że obiecał te ziemie żydowskiemu narodowi, nie możemy tego faktu ignorować.

Zastanówcie się, czy chcielibyście podpisać poniższą petycję i dajcie linka do niej waszym przyjaciołom.

Poniżej jest tekst petycji i link do listy podpisów.

 

Serdecznie Was pozdrawiamy

niemieckie Biuro Vision für Israel

Stephanie i Karl Eglof Hartel

 

—————————————

Link do petycji:

http://www.petitionen24.comverurteilung_des_neuen_leitfadens_der_eu_gegenuber_israel

——————————–

Potępienie nowych zasad UE przeciw Izraelowi

Szanowna Pani Ashton,

szanowna Pani Merkel,

szanowny Panie Lammert,

szanowni Państwo parlamentarzyści.

My, niżej podpisani potępiamy nowe zasady postępowania Unii Europejskiej wobec Izraela, które zabraniają wprost zawierania przyszłych umów UE z izraelskimi obywatelami, instytucjami i przedsiębiorcami, którzy mieszkają lub posiadają siedzibę w tzw. „terenach okupowanych”; zabraniają też państwom członkowskim współpracy z tymi strukturami lub jakiegokolwiek poparcia.

Dotknie to mocno zwłaszcza Uniwersytetu Ariel, na którym studiują też studenci Arabscy; w 2011 r. solidne wykształcenie otrzymało 600 z nich.

Nowe zasady UE dotkną w pierwszej linii ok. 20% grupę mieszkających tam arabskich mieszkańców, którzy pracują w żydowskich osiedlach.

Izrael mógłby przenieść swoje zakłady do wnętrza kraju; wzrosła by znacznie skala bezrobocia, co znowu zrodziłoby nienawiść. Czy tak wygląda polityka pokojowa UE?

Miliony Euro z UE nadal płyną bez sprawdzenia odbiorców – mogą też natychmiast wpłynąć na konta polityków PLO – a więc ze strony UE dla organizacji tzw. Palestyńskich; Izrael jednak ma być pogardzany i poddany sankcjom.

Zamiast zabiegać oto by Arabowie zasiedli ponownie za stołem obrad i przyznali w końcu Izraelowi prawo do istnienia, różnice są nadal pogłębiane.

Co nas bardzo smuci, ale też złości to fakt, że te zmiany wejdą w życie tylko dlatego, że Niemcy nie złożyli weta w tej sprawie.

My, niżej podpisani, żądamy od Państwa cofnięcia tych wchodzących w życie w 2014 roku rasistowskich i dyskryminujących zasad!

 

Inicjatorzy:

GERMAN MEDIA WATCH

—————————————

Vision für Israel e.V.

Stephanie und Karl Eglof HARTEL

Reutterstr. 74

D-80689 München

Tel. (D) 089-566 595

Fax: (D) 089-5464 5964

ePost: post@visionfuerisrael.org

Netzauftritt: visionfuerisrael.orgраскрутка сайта

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.