Ziarno jest w twoim owocu!

Daniel Pontious
Potem rzekł Bóg: Niech się zazieleni ziemia zieloną trawą, wydającą nasienie i drzewem owocowym, rodzącym według rodzaju swego owoc, W KTÓRYM JEST JEGO NASIENIE NA ZIEMI! I tak się stało. I wydała ziemia zieleń, ziele wydające nasienie według rodzajów jego, i drzewo owocowe, W KTÓRYM JEST NASIENIE WEDŁUG RODZAJU JEGO. I widział Bóg, że to było dobre” (Rdz 1:11-12).

Jakiś czas temu Pan zadał mi pytanie: „JAK MYŚLISZ, SKĄD POCHODZI TWOJE ZIARNO?”
Oczywiście, wydawało mi się, że wiem, lecz nauczyłem się tego, że gdy Bóg zadaje pytanie to odpowiadam: „Ty Panie wiesz jedynie”. Tak więc, powiedział: „TWOJE ZIARNO POCHODZI WPROST Z OWOCU DUCHA W TWOIM ŻYCIU. NIE BIERZE SIĘ Z TEGO, CO DAJESZ, Z OBJAWIEŃ CZY NAWET Z RZECZYWISTOŚCI CHWAŁY (wszystko to kocham), LECZ RACZEJ Z DOJRZAŁEGO OWOCU DUCHA, KTÓRY OKAZAŁEM W TWOIM ŻYCIU”.

To Duch Święty w miarę jak coraz bardziej zbliżamy się do Pana, poprzez intymną relację z Bogiem, przeprowadza nas przez proces dojrzewania Owocu Ducha.
Gdy to się dzieje ten Dojrzały Owoc nosi w sobie Nasiona, które rodzą według swego własnego rodzaju. Niemniej, aby to się stało Owoc musi oddzielić się do pierwotnej rośliny i w tym procesie zrezygnować ze swego życia, aby uwolnić to, co dojrzewa w jego wnętrzu.

Owocem zaś Ducha są: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, wstrzemięźliwość. Przeciwko takim nie ma zakonu” (Ga 5:22-23).
W życiu tych, którzy mają dojrzały Owoc Ducha (i stale umierają dla siebie samych) zaczynają pojawiać się dojrzałe nasiona, które zasiane w życiu innych, wnikają głęboko, zakorzeniają się, puszczają pędy, aby również przynosić owoc.

Świadectwo Jezusa Chrystusa przejawia się poprzez dary i zewnętrzne przejawy Ducha w naszym życiu, lecz to, co rodzi się z Boga, pochodzi z Nasienia Bożego. To zaś, rodzi się z dojrzałego owocu znajdującego się wewnątrz życia człowieka, wyraźnie okazującego to świadectwo.
Bóg zamanifestuje twoje NASIONA z wnętrza twojego życia, z miejsca w którym dojrzały OWOCE i sprawia, że te nasiona zakorzenią się w życiu innych. Dzięki temu wejdą oni w takie miejsce intymności z Jezusem Chrystusem, którego nigdy wcześniej nie mieli.
Zbliż się do Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego dziś rano, nie dlatego, że szukasz darów, ale dlatego, że łakniesz i pragniesz Go. Z tego miejsca Duch Święty zacznie pracować nad glebą twojego serca i wyłoni z niej Owoc, z którego przyniesie Nasiona Życia, abyś mógł je złożyć w innych!

Nie wy mnie wybraliście, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was [zasadziłem was], ABYŚCIE SZLI I OWOC WYDAWALI I ABY OWOC WASZ BYŁ TRWAŁY, by to, o cokolwiek byście prosili Ojca w imieniu (jak prezentujący to wszystko czym Ja Jestem) moim, dał wam” (J 15:16).

Ojcze, spraw, abyśmy byli Owocni i niech ten owoc będzie trwały, w Potężnym Imieniu Jezusa!
Czy wiesz, kim jesteś???❤❤❤

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *