Znajdźcie czas dla zgubionych

4 sierpnia 2007
A ktokolwiek by napoił jednego z tych maluczkich tylko kubkiem zimnej wody jako ucznia, zaprawdę powiadam wam, nie straci zapłaty swojej

Mat. 10:42
Uczcie się dobrze czynić, przestrzegajcie prawa, brońcie pokrzywdzonego, wymierzajcie sprawiedliwość sierocie, wstawiajcie się za wdową!
Iz. 1:17

 

Widziałem miłość wielu z was wylewaną na wielu na tej ziemi; widziałem zmagania jakie wielu z was przechodzi każdego dnia; widziałem również grzech, który nęka wielu z was na tej planecie. Widziałem kłamstwa, zwiedzenie i mordercze zamiary w serca wielu. Znam wasze serca i słyszałem wasze błagania o miłosierdzie. Pomimo tych wszystkich rzeczy, kocham was miłością wieczną. Kocham też zgubionych i sieroty (pozbawionych ojców). Kocham obcych i uciskanych. Chcę, abyście kochali tych, którzy nie są piękni; abyście kochali tych, którzy nie są popularni. Ponieważ niewielu z was jest wysokiego rodu, niewielu bogatych. Prosiłem was, abyście życie swoje składali za przyjaciół swoich. Największym przykazaniem, jakie dałem wam na tej ziemi jest miłość. Miłość nie szuka swego, miłość jest ofiarna. Powiadam wam więc dzisiaj, znajdźcie czas dla sierot, znajdźcie go dla obcych, dla uciśnionych, a gdy to zrobicie najmniejszemu z nich, robicie to Mnie Samemu.

Stephen Hanson

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html (for donations)

1824 E. San Rafael St.
Colorado Spgs, CO. 80909

tseyigai@yahoo.com

topodin.com

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.