TGIF_04.08.07 Błogosław wybranych Bożych

Today God Is First 

Logo_TGIF2

Niech ci błogosławi Pan i niechaj cię strzeże; Niech rozjaśni Pan oblicze swoje nad tobą i niech ci miłościw będzie;
IV Moj. 6:24-26

Ostatnio pewien przyjaciel z Londynu opisał mi doświadczenie, które go osobiście spotkało:
Przechodziłem ostatnio przez London Stock Exchange (giełda kapitałowa w Londynie – przyp.tłum.), gdy zostałem zaskoczony przez widok ortodoksyjnego Żyda w czarnym kapeluszu i długą czarną brodą. Jak to się robi, położyłem rękę na jego ramieniu i przekazałem mu błogosławieństwo, które Bóg dał Mojżeszowi, aby przekazał go Aaronowi, który miał nim błogosławić Żydów.

Niech ci błogosławi Pan i niechaj cię strzeże; Niech rozjaśni Pan oblicze swoje nad tobą i niech ci miłościw będzie;

Ten żydowski dżentelmen odwrócił się do mnie z uśmiechem. 'Bóg powiedział Abrahamowi: „Ci, którzy będą błogosławić Żydów, będą sami błogosławieni”. Będziesz błogosławiony!

Wiem – powiedziałem. – 10 lat temu błogosławiłem Żyda na lotnisku Kennediego i zostałem przeniesiony do klasy klubowej, potem stało się to ponownie w czasie moich następnych dwóch lotów przez Atlantyk. Za każdym razem, gdy błogosławię Żyda, podnosi mi się standard!
Ty jesteś tym człowiekiem, ty jesteś tym facetem! – krzyknął mój przyjaciel.
– Czytałem ten artykuł w Żydowskiej Kronice i chciałem ci opowiedzieć tą historię. A skończyło się to tak, że objęliśmy siebie nawzajem, niewątpliwie ku zdumieniu przechodzących maklerów giełdowych i bankierów!

Czy jest jakaś możliwość, aby błogosławić Izraela i Żydowski naród dziś? Może się okazać, że sam będziesz błogosławiony, gdy tak uczynisz.
Proście o pokój dla Jeruzalemu! Niech żyją w spokoju ci, którzycię miłują! (Ps 122:6).
deeo.ru

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.