ANS – Modlitwy i wytrwałość matki


ASSIST News Service (ANS) –
PO Box 609, Lake Forest, CA 92609-0609 USA

Visit our web site at:
www.assistnews.net

— E-mail:

danjuma1@aol.com

Wtorek 5 września 2007
Gospel for Asia


Modlitwy
w kościele, który odwiedził Pradem zmieniły jego życie.

MAHARASHTRA, INDIE (ANS) – Pradem nie tylko był odrzucony przez swoją społeczność ze względu na niskie pochodzenie kastowe, lecz wszelkie śladu ludzkiej godności jakie w nim były, zostały zniszczone przez psychiczną chorobę. Matka Pradema usiłowała troszczyć się o niego, lecz często spędzał noce śpiąc w rowach czy na polach ryżowych. Lekarze, których sprowadzała do niego, nie byli w stanie pomóc. Gdy usłyszała, że hinduski misjonarz organizacji Gospel for Asia (Ewangelia dla Azji), Avekar ma odwiedzić ich wioskę, pomyślała, że to jest ich jedyna nadzieja. Wzięła więc syna na zgromadzenie, które Avekar miał prowadzić. W czasie uwielbienia Pradem zaczął skakać i zachowywać się gwałtownie, lecz nie uspokoiło się to w dalszym czasie.
W związku z tym wierzący zebrali się wokół Pradema i zaczęli modlić, aby Pan go uzdrowił. Pan odpowiedział i jego umysł został odnowiony. W końcu jego matka znalazła odpowiedź dla swego syna  i oboje znaleźli nadzieję na wieczność, gdy zaczęli regularnie uczestniczyć w nabożeństwach.

Avekar prosi o modlitwę za jego służbę, gdyż jest w trakcie odwiedzin sześciu stacji misyjnych, jak to wcześniej planował. Módlcie się, aby więcej ludzi, podobnie jak Pradem, przeżyło przemianę, która przychodzi przez modlitwę i wiarę w Jezusa. сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.